Jump to content

Audi A4 B5 2.6 ABC гърми на газ


Recommended Posts

Здравейте колеги колата започна да гърми на газ От известно време от какво може да е  с чисто нови свещи е досега Колата е вървяла 18 19 хиляди километри без да имам проблеми Благодаря ви предварително 

Редактирано от VBI
Заглавие, неправилен раздел!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, veselin velchev написа:

 

Смисъл не те разбрах колега не му достига газ ли ?

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Детонациите в смукателният колектор или така наречените гърмежи се получават от неправилна газова инсталация, бедна смес или проблем по запалителната система. Този двигател работи най-добре със газов инжекцион, където драмите по запалителната система се свеждат до дразнещо придърпване в диапазона от 1200-2200 об/мин. Всичко останало е компромис [emoji6]

Изпратено от моят Mi A1 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гърми в 90 процента от случаите при проблем със запалителната система. Кабели, свещи и бубина. Това, че свещите са нови не значи, че стават на кола с газ.

Откакто се занимавам с газ ,съм сменил стотици свещи и всички казват "ама тя на бензин си е добре" и търсят проблемите в газовата. Денсо свещи не работят никога на газова кола (поне аз нямам такъв случай да работят както трябва) Беру и Бош са на късмет. НГК засега стават...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 18.08.2021 г. at 14:13, venko74 написа:

 

 

Денсо свещи не работят никога на газова кола 

Аз пък от Денсо съм най-доволен.Най-добре работеше колата на газ с тях.Може да съм случил на истински,знае ли човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...