Jump to content

Липса бутон смяна на функции


dtonev11

Recommended Posts

Здр., колеги. При мен липсва бутона за смяна на функции, който се намира на лостчето за чистачките (колата е а4 б8-2009) с най-ниската версия на компютъра. Има ли вариант да се направи нещо за появяването на функции като-средна скорост, среден разход и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябват ти лостчета с борд компютър + кодировка.

Не е лошо и темпомат направо да добавиш ако нямаш.

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благаодаря, колега. Аз имам темпомат, но вероятно трябва да се смянят всички лосчета и да се направи нова кодировка.  Трябва ли да се добави нов модул с лосчетата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, щом имаш темпомат не би трябвало, принципно ако успееш да си намериш и лостчето с борда отделно може да го сложиш на твоите, но не се продава така, може би счупени или нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Лосчето едва ли ще го намеря отделно, най-вероятно и трите заедно. Комплекта май е към 200 лв., незнам дали втора употреба ще ми свърши работа.

lost4e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да работи ще ти свърши.

Пиши ако не можеш да намериш или да го монтираш, ако си от София може да мога да помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега. От Русе съм, не съм от София, но пред ден съм София дето се казва. Ако не мога да го намеря, обезателно ще пиша. Предварително благодаря. Жив и здрав да си :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адресът е:  гр. Русе, ул. Янтра 9 (до Русенски университет), куриерска фирма-Спиди. Получател :Данко Тонев.

Само като го пуснеш-пиши. Жив и здрав :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
На 20.08.2021 г. at 23:57, dtonev11 написа:

Здравейте, по принцип може да се смени само лостчето на чистачките,  така ми казаха. Ще ти бъда благодарен :)

Колега стана ли процедурата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...