Jump to content

Помощ дневни светлини


dani72

Recommended Posts

Здравейте колеги....Искам да сложа на 3-ката на жената 1.9 спортбек от тези китайски дневни светлини , че ми писна да и казвам да запали светлините- цигара  пали, светлини - не...Ще се монтират в решеките на бронята , нейната няма халогени. Бихте ли ми дали идея/ съвет откъде да взема плюса , като я запали и те да светват. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да се активират чрез ваг ком,не е ли нужно да има сензор за светлина или поне ключа за фаровете да има положение AUTO.

Аз карам 8P ,и не се получи при мен с вагкома

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През vag com могат да се направят късите да се ползват като дневни, както колегата CVT е показал. Фаровете се пускат автоматично при подаване на контакт дори и ключа да е на 0. И Scandinavia, и North America стават. Доколкото си спомням при единия вариант светват и габаритите отзад заедно с фаровете, а при другия - само фаровете. При тази функция има и опция късите да се намялят да кажем на 50-60% за през деня, за да се щадят крушките и рефлекторите. Това всичкото е при обикновени рефлекторни фарове, при ксенон не знам как стоят нещата.

Могат да се пуснат и мигачите да светят постоянно, но е грозноватичко (според мен). 

Редактирано от manoleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...