Jump to content

Приключение с тресене....


Lambada

Recommended Posts

Здравейте имам следния проблем имам странно тресене купих гуми унироял и ми казаха че са криви върнах ги сега съм с континента конти спорт 6 гумите са прави на 100 процента и джантите но от 90км до 105км се появява едно странно тресене скоростния лост не спира да се клати и волана видимо мърда на ляво и дясно сенници те също  като карам направо и как падна под 90км или мина 105км всичко спира имам чувството че и в завой с проблемнаата скорост намалява тресеното амортисьори нови кормилни накрайници и 4 те нови и 8 носача също към вътрешни карета ли да се насоча или към демпфер интересното е че като натисна съединителя в проблемния диапазон нищо не се променя..... 

Редактирано от Lambada
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тампони на скоростна кутия на мотор и евентуално криви главини или не добре легнали дискове към главините поради ръжди и също и не добър контакт на джанти към дисковете пак поради разни замърсявания, ръжди и тем подобни.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Също и проверка отдолу акп нещо е правено по колата о някой самоук майстор, да няма забравен затегнат болт по магарето, имах такъв случай на познат.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е от вътрешни карета, ще тресе само, когато подаваш газ, тогава лакатуши наляво надясно.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да взема утре цялата дясна полуоска със каретата да я сложа и да видя какво ще се случи лявата и дясната еднакви ли са? 

Редактирано от Lambada
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Buzzi този път не ти звънях и се нбутах с някой лев..... 😀😂😂

Съединителя момчета... 

Редактирано от Lambada
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз така карам от 3 години като подадеш газ на 5 от 1100 оборота до 2000 или по байр на 2-3 в тоя диапазон 1100 -1800 тресе стабилно 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...