Jump to content

Audi a3 S-line facelift


Recommended Posts

Здравейте, познат ми предлага напълно обслужено и без забележки Audi A3 S-Line 2.0 170, 2009 година с DSG.

Автомобила е със всички екстри за модела и е на реални 220к км.

Според вас струва ли си 16000 за подобен автомобил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.08.2021 г. at 10:47, darkfirebg написа:

 

Аз лично не бих дал повече от 12 .  Километрите може и да са реални, но на 220 хил. си излизат неща за правене а и 12 години не са малко.  Провери да не е удряна задължително.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А-тройка 2009 си е по същество модел 2004-та год.Колкото и да е ок,си е морално остаряла платформа на цената 2 годишни коли от същият клас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В българското мобиле такива коли има само две. Едната е 15.800 а втората - 16.400 и е от Дупница.. Ако колата е хубава, цената е напълно реална и дори прилична, вече всичко зависи от състоянието и дали е поддържана добре. Ако човека си я е гледал добре я взимай, защото има разлика от кола до кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е какво получаваш за тея пари, а не какви са другите обяви.

Получаваш 4 цилиндров мотор с предно предаване на голфова платформа от 2004та и скоростна кутия със съмнителна репутация и безумно скъпи ремонти, които може да ги прави само един човек в България, който през половината година е в чужбина. :lol:

 

Ама мотора бил комън рейл и затова била такава цената. И какво от това, всички други марки също са комън рейл.

 

За тея пари можеш да си вземеш нещо със задно предаване или 4х4, пет или шест цилиндъра и хубав истински автоматик, ZF например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не, по тая логика ще има спор без край. Това е цената на колата, вече всеки си преценява дали да си вземе 12 годишно Ауди или 2 годишно Рено. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично според мен цената е приемлива предвид километрите, състоянието и екстрите. Особено като знам парите, които аз съм налял по моята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не е лошо да се знае и какво се има предвид под "всички екстри за модела". Това словосъчетание масово се използва за коли, които нямат и половината от възможните екстри за съответния модел. Също е важно и колко познат ти е този познат, тоест колко можеш да му вярваш? Съмнявам се колата да има пълна сервизна история с фактури за всичко, което означава че ще го има елемента на "честната дума". Понякога излиза  по-добре да вземеш по-евтина кола и сам да си я обслужиш/ремонтираш, отколкото да вземеш "обслужена, без забележки".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега,

Панорамен таван, спортни s-line седалки с подгряване, BOSE музика, пълен S-Line пакет,  спортния D образен волан, RNS-e. Доколкото видях в брошурата на ауди, единствената опция, която липсва е електрически прибиращи се огледала.

Но в крайна сметка, за тази сума май се преориентирах към BMW 330D facelift;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно си е добре оборудвана колата, независимо дали има 100% всичко възможно, но щом си се ориентирал към друга марка и друг клас, няма значение. Успех с търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...