Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7) - Част 2


Dan4ote

Recommended Posts

@lodestr: колега, понякога грешката за ниско съпротивление се лекува само с пръскане на контактен спрей. Откачи акумулатора, отвори жълтата букса, пръсни, изчакай 10 мин и свържи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 281
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Виж дали няма да намериш такива пиропатрони фъф чайна... те така или иначе оттам идват. Бях търсил навремето и намерих ама вече бях оправил моите колани.

Ако коланите си работят, си си добре и така. Пиропатрона само ги натяга и блокира. Съпротивлението ще ти угаси ламБата. Ако се чудиш точно какво трябва да сложиш, драсни на лично. Щото е тайна...

Това всичкото за тези, които ще кажат че безопастността е компрометирана. Не, не е. Коланите си блокират, а също и натягат проактивно като раздам всичката газ и колата си мисли, че ще се трясна накъде... 😂😂

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги при смняна на предна броня и разкачане съответно на дистрониците, като се оказа че и пластмасовите държачи на болчетата им за регулиране са счупени, къде да отида за калибриране и като цяло колата ми е нова, тази екстра заслужава ли си А6 2016година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/27/2023 at 8:48 AM, Nikolay Tanchev said:

Моите са ето такива - https://a.aliexpress.com/_msj6cWY

Височината им се наглася и пръскат много добре.

Стават за модела на ауди, нали? тъй като видях, че пише за Пасат и Голф :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едни и за Ауди. 

https://a.aliexpress.com/_mNuenj2

И предните като гледам са същите и може цялата ВАГ група да е с едни и същи. Гепи от някой пасат и сравни :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 4.07.2023 г. at 9:32, sers написа:

Колеги при смняна на предна броня и разкачане съответно на дистрониците, като се оказа че и пластмасовите държачи на болчетата им за регулиране са счупени, къде да отида за калибриране и като цяло колата ми е нова, тази екстра заслужава ли си А6 2016година.

Определено си заслужава според мен. Адаптивен круиз контрол, лайн асистънс, така наречената мъртва точка в огледалата, още куп други работи и не на последно място брейк асистънс (нещо, което на няколко пъти ми е помагало) са все неща заради което си заслужава тази екстра. А за финал да ти свети нещо по таблото си е дразнещо само по себе си. 

Само съм чувал, че адаптацията се прави в Порше. Ако някой се е справил на друго място, ще е супер да сподели. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.07.2023 г. at 15:32, Donov написа:

Стават за модела на ауди, нали? тъй като видях, че пише за Пасат и Голф :)

Стават идеално. Вчера ги смених и моите. Добре пръскат и много лесно се настройват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...