Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7) - Част 2


Dan4ote

Recommended Posts

@Nikola_RS не работи и не може да се подкара, по последни данни. Някаква комбинация е от покритие на картата от навигацията, региони, които се поддържат и тн. Бях изчел бая неща из чужбински форуми също, ако не си в район с покритие - май не може да се подкара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 281
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Нямам представа дали е същото, но докато бях в Германия ми показваше ограничения на скороста на таблото. Това до Сърбия си работеше от там на сам не показва нищо на въпросното място на таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е магията покрай тези щипки? Дрънчеше ми нещо в кората и я свалих. Оказа се камък (????), но тръгнах да сглабям и щипките не искат да хванат. Всички са на място, влизат в дупките, но се "изплъзват". Единия водач и той влиза, а е всичко изглежда наред. Колко и силно да бия не искат да хванат.d35d58cb757fa503a4696c6abe4016fe.jpg

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Карам ауди А6 С7 2015г., опитвам се да кача снимки в MMi навигацията в picturebook Navigation, но не ми разрешава да кача снимките които искам. Иска снимките да са с гео информация ( only picture with geo information). Може ми някой да обясни какви точно са тези снимки?

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

Какви модули използвате за Semi-dynamic мигачи?

В алито има по 50-60 лв, а по други сайтове са по 200+лв.

И се чудя, дали има разлика изобщо между тези в алито и тези по другите сайтове...

 

Редактирано от MartoIv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Някой да се сблъсквал с едно странно и ситно дрънчене на директна и задна в ниските обороти около 1000. Интересно е че и изключена от скорост на неутрална това ситно тракане или притракване се чува пак между тези обороти но много по-тихо и кратко. Някакви идеи колеги? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, да препоръчате марка амортисьори, ако някой е сменял и е доволен от конкретна марка? Не съм проверявал още цена за оригинални, но ако някой знае кой е производителя на оригиналните или някаква читава алтернатива ще съм благодарен. Колата е седан без въздушно. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със стандартно окачване.

Алтернативата на оригиналните до колкото знам е - Sachs и взех такива.

Няма разлика във возията след смяната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз замених оригиналните с Bosch Aerotwin blade. Доволен съм. Преди време като ги търсех гледах сравнителни тестове и тези бяха едни от най-добре представящите се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.11.2021 г. at 18:51, hamaff написа:

Какви пера за чистачки ползвате?

или да се мятам на ОЕМски...

Такива от 8 лв от бензинджийницата и само сменям перата…

На 27.10.2021 г. at 9:11, MartoIv написа:

Здравейте Колеги,

Какви модули използвате за Semi-dynamic мигачи?

В алито има по 50-60 лв, а по други сайтове са по 200+лв.

И се чудя, дали има разлика изобщо между тези в алито и тези по другите сайтове...

 

От Алито взех, струваха около 20 долара, идеални са, малко въображение с монтажа искат и са 100% динамични. За страничните огледала говоря. За стоповете зависи от модела и там искат малко да им се бае…

На 13.09.2021 г. at 14:10, skrat написа:

Някой да е правил генерация с отварящи и затварящи клапи на 3.0 тфси?

Аз минах през почти всички варианти. Звук от тоя мотор не можеш да изкараш. Спести си парите и времето…

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, сдобих се с А6 3.0 TDI quattro, 2013 г.,204 к.с.. Предстои обслужване и смятам да пробвам Ravenol, четох добри отзиви тук. В сайта им излизат 0w-30 VSW, 5w-30 VMP и 5w-30 SMP - кое бихте препоръчали? Удачно ли е да сложа и някаква добавка за маслото и ако да - каква? Имам съмнения, че е прескочена една смяна на моторното масло от предишния собственик и е възможно това в момента да е на ~25000 км., а не на 15. Дали би било добре да се направи флъш преди смяната?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ще правиш engine flush, задължително на detergent основа да е.

За маслото - ако си с dpf мисля, че няма по-добра серия от VMP 5w30. Аз съм с такова 10000 км на по-старо поколение 3.0 tdi и сега ще правя втора смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бухай VMP и сменяй на 10хил км. За добавки, по скоро не, ако толкова много имаш желание заложи на Archoil AR9100 примерно, водят го като един от най-добрите модификатори на триене. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/17/2021 at 11:33 PM, OvivO said:

ако ще правиш engine flush, задължително на detergent основа да е.

За маслото - ако си с dpf мисля, че няма по-добра серия от VMP 5w30. Аз съм с такова 10000 км на по-старо поколение 3.0 tdi и сега ще правя втора смяна.

 

On 11/18/2021 at 8:27 AM, P_PETKOV said:

Бухай VMP и сменяй на 10хил км. За добавки, по скоро не, ако толкова много имаш желание заложи на Archoil AR9100 примерно, водят го като един от най-добрите модификатори на триене. 

 

Благодаря, ще сложа това и ще се въздържа от флъш, по-скоро след 5-6000 км ще го сменя пак. А ползвате ли добавка за гориво - зареждам само от OMV MaxxMotion и се чудя дали има смисъл. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

flush може да направиш при смяната на маслото, добавки, с които да караш 10000 км - това е друго.

Аз не бих слагал добавка, ако слагаш OMX MaxMotion

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...