Jump to content

Добавяне на камера за задна камера към RNS-D


Recommended Posts

Здравейте! Чичо ми има ауди А6 с т.нар "цветно радио" RNS-D. На копчето за преминаване между режимите имаше и написано и TV, което ме навежда на мисълта, че има стоков тв тунер (стига да не са го извадили). Той иска да изкърти всичко, заради един парктроник. До колкото разбрах мога да свържа камерата директно в този тунер и да се ползва в режим ТВ, но цялата информация която прочетох ми е супер разпокъсана.  Така и не разбрах къде точно стои този тв тунер и как изглежда. Намерих някакви снимки в интернет, но не съм убеден на 100%, че е това, което търся. Прикачам снимка на това, което открих. Тези букси отзад чинчове ли са, и ако да- мога ли да свържа камерата от снимка 2 на нея (камерата е с чинч)Screenshot_2021-08-28-17-08-37-062_com.alibaba.aliexpresshd.thumb.jpg.9eb074c99236e92c2ebf5a02889007b7.jpg

58c80f9s-960.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това, ако не се лъжа, са букси за антените за телевизията, която вече отдавна не се хваща.

Намери pin outs и виж дали има AV in на някой от тях и си ги направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес отидох да видя колата. Така и не намерих този тунер...или го няма, или не съм гледал достатъчно. Някой може ли да ми даде по-подробни инструкции къде се намира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Може да се добави тв тунер но трябва всеки път ръчно да се превключва на AV за да тръгне камерата...не съм сигурен дали може да обърне и образа огледално :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.09.2021 г. at 17:11, sunshai написа:

 

Това е най-малкият проблем с AV-то. Мисля, че трябва да има тв тунер в багажника, но или не го откривам, или просто няма такъв. 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-верятно няма...като цяло са рядкост...не е проблем да се добави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.09.2021 г. at 17:15, sunshai написа:

 

Е да, но доколкото разбрах са към 200лв. За тези пари може да се намери цяла медия :)

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.09.2021 г. at 19:00, OvivO написа:

 

Дали ще е същия като за А6 C6? Много неща прегледах и просто не мога да разбера дали е правилния тунер или не

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...