Jump to content

Смяна на масло С-Троник


Anonymous1

Recommended Posts

Здрвейте !

 

Въпросът ми може да ви се стори малко смешен, но искам да попитам дали смяна на маслото на с-троника на 120к км в порше за 455 лева е добра цена? Смених го преди 2 седмици някъде, но като гледам какво пишат в гругите, цените уж са двойни... възможно ли е да не са направи интеревенцията като хората?? Иначе имаха някаква програма ауди 4+, та заради това легна цената такава.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото не сменят всичко:

Quote

При 4G сменят само вътрешния филтър. По този начин цената изглежда примамлива, но реално работата е свръшена полвинчато. Вътрешният филтър се сменя като се отвори картера на кутията. Като се отвори картера се сменя гарнитурата и болтовете на картера защото са алуминиеви. Това оскъпява с около 250лв. процедурата

 

Колегата преди мен е писал в темата но не знам защо се прави на ударен. Може би защото и той е сменил по същата програма и да прецака още някой.

Има тема на врора страница с информация:

 

Редактирано от MachineSpirit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метка, стига писа тъпотии.

В Порше ми смениха същите неща, които ми смени и Мишо при първоначалното обслужване на кутията, както и каквото им пише в програмите на VAG да се смени.

@Anonymous1 колегата е потомствен трол, не му обръщай внимание :hilezh:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е така, че и аз вече се филмирах... не знам будала ли съм, но все си мисля, че не би трябвало да ментат точно пък в официалния сервиз. Аз им звъннах да ги питам реално какво трябва, нито съм се пазарял за цена, нито нищо - те директно ми казаха, че имат тази програма и с нея си излиза толкова :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свързах със сервис С-кар София (там си смених маслото на двигателя и упреквах дистрониците) и човекът ми обясни, че в Порше общо взето сменяли само единия филтър без гарнитурата (така разбрах, може и нещо да съм пропуснал) и затова цената е такова. Според него не е проблем да си карам и така и "цялостната смяна"  за която споеменава @MachineSpiritда се извърши на следващата смяна на маслото. Попитах го и за това как се случват нещата ако искам да се смени всичо и човека ми каза, че може да съберат маслото, да се извърши съответната смяна и да се долее после. Струва ли си това удоволствие или просто да си карам и да не се разправям?


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, fifipaldi said:

Метка, стига писа тъпотии.

В Порше ми смениха същите неща, които ми смени и Мишо при първоначалното обслужване на кутията, както и каквото им пише в програмите на VAG да се смени.

@Anonymous1 колегата е потомствен трол, не му обръщай внимание :hilezh:.

Ти ги пишеш глупостите и подвеждаш хората.

9 hours ago, Anonymous1 said:

Свързах със сервис С-кар София (там си смених маслото на двигателя и упреквах дистрониците) и човекът ми обясни, че в Порше общо взето сменяли само единия филтър без гарнитурата (така разбрах, може и нещо да съм пропуснал) и затова цената е такова. Според него не е проблем да си карам и така и "цялостната смяна"  за която споеменава @MachineSpiritда се извърши на следващата смяна на маслото. Попитах го и за това как се случват нещата ако искам да се смени всичо и човека ми каза, че може да съберат маслото, да се извърши съответната смяна и да се долее после. Струва ли си това удоволствие или просто да си карам и да не се разправям?


 

Ти трябва да решиш какво да правиш, твоя е колата. Сега имаш достатъчно информация. Следващият път първо се поинтересувай защо някоя услуга/смяна е по- евтина в официален сервиз. Винаги има причина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът ми каза, че не би трябвало да има проблеми да си я карам и така, тъй че май ще го послушам.

Редактирано от Anonymous1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...