Jump to content

Букса километраж


Teletabis

Recommended Posts

можеш да си приспособиш и зелена или синя понеже по лесно ще си намериш такава. само изпиляш едно от сраничните ръбчета и си влиза без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, evg_eni написа:

можеш да си приспособиш и зелена или синя понеже по лесно ще си намериш такава. само изпиляш едно от сраничните ръбчета и си влиза без проблем.

Благодаря ще пробвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да стане толкова лесно защото зелената и синята с с по 32 пина ,а тази в средата която май трябва да е червена е само с 20 пина 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ти кажи че става на въпрос за преди фейслифта. мисля че това е номера на търсената букса 8E0972420

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@evg_eni  Да точно тя е , сега обаче въпросът е от къде да и подам инфо за външната температура на пин 5 , казаха ми че се премествал от 29 пин на зелената . Но като че ли това е само ако е кола след 2000 г . тук намерих една тема в която има пинаута .

Вероятно при мен 29 пин на зелената е външен потенциометър за димиране ,а не температура 

https://www.a3-club.net/forum/showthread.php?14826-Monta%BF-komputera-pok%B3adowego-FIS%2Fpage2&fbclid=IwAR1grvBRePFCSkthd9IGl33rS_eFgc4PiLUYKASevA3ssYu-qo2pUXn9p8c

 

 

П.П ако админа прецени може да премести темата в по-подходящ раздел защото май вече не е за тук ...

Редактирано от Teletabis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети темата на Илиян, има всичко което те интересува. Нищо не мести от зелена/синя букса

Редактирано от evg_eni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...