Jump to content

Мнение за Audi Sportback A3 2.0TDI 2007


Recommended Posts

Ама каквото и да е Б7 ли търсихте или с конкретни мотори, конкретна модификация и т.н.? 

В случая авторът казва, че няма конкретни предпочитания за двигател и модификация, което означава, че примерно за София и околността може да избира от над 100 обяви. Както и да го калкулираме за ден-два могат да се видят и 5-10 коли, включително с времето за пътуване, ако се идва от друго населено място.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jon_jinas За 5-6к да взема А3 от предния век, това че си надуват цените не означава че няма читави за тези пари :D

 

@sweep За това избираш по път няколко които ти допадат, но да може да се случи да дадеш малко повече за път но не смятам че може да компенсира това което си написал :D

 

@manoleo така е

 

Идеята ми беше да намеря 8P до 6хил., след това си казах че може да отида до 10-11хил. за спортбек да изтикам до пролет и сега се замислям дали да не взема направо това което си бях наумил да е за пролет... :D Благодаря все пак за мненията Ви колеги :)

Редактирано от JackSparrow8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Доста интересен развой на нещата след предната седмица като изтървах колата която исках да взема C-class 350 2013 и след като не можах да намеря втори такъв екземпляр реших да отида на оглед на една друга А3 8P 2006-та с няколко екстри за модела които се срещат по рядко според мен, както и да е имам един въпрос дали е възможно да се смени само тази част която съм маркирал понеже видях че май е на щипки но не съм напъвал да не се счупи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...