Jump to content

Централно заключване а4 б6


Иво Гуджев

Recommended Posts

Здравейте колеги, това е първата тема която създавам.. имам проблем с централното на а4 б6.

Като закупих колата, централното заключваше всички врати, без предна лява (шофьорската) и се налагаше да заключвам и отключвам с ключа.. но след време спря да заключва и отключва всички втати.  Мисля че като сменя батериите на дистанционното ще се оправи, но ме съмнява че ще се оправи и шофьорската врата. Та въпроса ми е, какво мога да направя.. ще сваля вратата.. но не разбирам много от ток и кабели.. къде може да е проблема. И ако някой е имал такъв... ако е възможно да ми даде алтернатива, какво мога да пробвам за да се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможните ти проблеми са или кабелите между вратата и купето или микроключета във бравата. И в двата случая не се сваля вратата,а само кората. И в двата случая ще трябва запояване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микроключета често срещан проблем на ВАГ в тези модели особено Пасат б5 и 5.5, обаче има и други проблеми ако е свалян акумулатора е нужно една хитрина с ключа иначе след свалянето колата започва да се заключва и отключва само с ключа и централното не работи докато не се обучи пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех нова инсталация за вратата на шофьора,всякакъв вариянт на запояване в маншона е до 2-4 год. трайност,просто се отваря най-много!!

B7C1BCC7-1A2F-4488-A77A-F41478A73639.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравей да ли си реши проблема ,че и при мен е абсолютно същото.първо заключваше всичко без шофьорската врата след това изобщо не работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...