Jump to content

2.0 TFSI, разход на бензин


Guest ivannov

Recommended Posts

Здравейте, колата ми е 2.0 TFSI 180 PS Multitronic. Може ли колега или колеги, които имат същата да ми споделят разхода на гориво съответно градско и извънградско, тъй като се съмнявам, че на мойта и направиха нещо и ми вдигна разхода след смяна свещи. Блгодаря! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ти гори под 12 /100 в града , и  минимум 8 /100 извънградско без много гонене . Около 1500 кг без пътници и 180 коня на около 200к км. си е нормален разход :) , а ако ти тежи много крака сигурно и до 20/100 може да го докараш :) . Аз съм с 3.0 tfsi и в града от 14/5 до 20/100 и 9-10/100 извънградско , но зависи колко настъпвам :) 

Редактирано от vle4ugoto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е при мен 1.8 tfsi , 190 кончета...извънградско!

Screenshot_20210322-075402.png

Редактирано от AUDI DRIVER..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колонка и въобще на градско вдига разхода на 8÷9 , но аз карам с нея само извънградско ,за всекидневна употреба имам по-малка и икономична кола...😉

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бааси, при мен 5 дава ако се спускам от хижа Алеко и вече в Драгалевци съм на толкова :D:D:D

2tfsi 4x4 автомат 211кс - градско 11-15/100, околовръстно 10-11, магистрала 9/100, извънградско 8/100. Сравнително културно каране с някой друг кикдаун.

Редактирано от pampo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен колегата с 5.6/100 е по нанадолнище и то дъъъъълъго нанадолнище  / без да се обижда / и аз мога данимам на моята на под 8 ама няма да е реално , само да барна педала на гаста и става х2 :) . Сега като захладня и ми се подобри разхода с 1-2л . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Или само с 70-80 км/ч. Без да се обижда колегата.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...