Jump to content

Масло на раздатката


Anonymous1

Recommended Posts

На моята кола знам от дилъра  да се обслужва на 35к мили или 65к км. но аз съм решил като направя 50к да я обслужа /кутия , спортен диф , раздатка / Предполагам че и твоята ще е с подобни интервали 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Аз сега ще правя обслужване на всичките масла / без двигател /, мисля че маслото на раздатката е 1л така че нищо не пречи като си обслужваш скоростната кутия да ги сменяш и него . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също минавам по този път в момента със смяна на всички флуиди за s-tronic quattro -  7л масло мехатроник, 4.5л масло механична част, което включвало и преден диф/раздатка, 1л заден диф. Не са ми давали отделно масло за раздатка, а изрично попитах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 17.07.2022 г. at 18:48, vle4ugoto написа:

Аз сега ще правя обслужване на всичките масла / без двигател /, мисля че маслото на раздатката е 1л така че нищо не пречи като си обслужваш скоростната кутия да ги сменяш и него . 

На 4F беше 1/2 литър, като го сменях и комбинирах с колега. За 4G може и литър да са го направили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 7/18/2022 at 10:12 AM, Angelov1 said:

Аз също минавам по този път в момента със смяна на всички флуиди за s-tronic quattro -  7л масло мехатроник, 4.5л масло механична част, което включвало и преден диф/раздатка, 1л заден диф. Не са ми давали отделно масло за раздатка, а изрично попитах...

От G052529A2 - 7л , от G052513A2 -5 л , G05214552 -1л и G055515A2 -1л + филтрири и гарнитури , поне това е за моята кола обслужването , поръчани от Райно от форума на добра цена - не му правя реклама :) 

293795929_1040326643287853_8612411554977456007_n.jpg

Редактирано от vle4ugoto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...