Jump to content

Кормилна рейка b5 1.9tdi ajm


wrrt

Recommended Posts

Здравейте ! Понеже никъде не намерих инфо , реших да попитам тук и дано намеря отговор ! :) Купих б5 1.9тди ajm 2000 година , като я взех волана на място като го въртиш свиреше . Момчето каза че е взело рейка 2ра ръка и я сложило , но проблема си останал . Даде ми хидравлична помпа и каза да си я сменя , че било от нея . Смених я и стана по зле ... Волана почна да се върти по трудно , трака и като завивам на някъде след това не се връща волана , а си остава така ( ако се връща то е на степени а не равномерно ако мога така да се изкажа ). Не тече масло . Рейката е Koyo френска . Мисля да си взема ZF немска и да я сложа , но ще стане ли ? Ще се радвам да ми каже някой 😃 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Да , брато , 140 лв и дадох още 150 да я рециклират , взех си нова хидр . помпа и ми оправиха фрайлайфа и спря да вие и да се върти трудно волана , после си изправих и джантите и спря пресекулки те които имах , докато го въртях , като цяло оправих хидравликата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Къде направи ремонтът? Имам проблем с виене пък аз. Като завъртя на ляво или надясно на по бавна скорост се чува виене. Смених казанче и хидравлична течност. Стана една идея по тихо, но след има няма месец пак почна да си вие.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...