Jump to content

Мнения за конкретна обява - А6 - 2017 - 3.0TFSI - USA


Recommended Posts

Да. Зная, че е от Америка. Предпочитам ZF кутията. Има ли нещо притеснително в обявата , поне доколкото се вижда от снимките и описанието ? Ще трябва май по рама да я проверявам давена ли е или удряна ,а защо не и двете ?

Редактирано от zxz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Американските коли нямат еврокатегория и получават такава чак на технотеста в България. Може там нещо да са оплескали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, CVT написа:

 


Не бях забелязал несъответствието. А ако е записана като евро 5 поправимо ли е или така си остава ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се пита в Технотест. Ако идеш в Ауди представителство могат да ги издадат документ каква е северноамериканската ULEV категория, но не могат да я приравнят към ЕВРО категория. Само Технотест правят това приравнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е поправимо, Порше не могат да издадат нищо за кола оттатък голямата вода. Има шанс ако пазят документи в кат да отидеш да ги изискаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, MachineSpirit написа:

 


Ясно. Не е много лесно за промяна. Аз за сега , за това не се притеснявам и по скоро мисля ,че е грешка при пускането на обявата.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За такива пари провери задължително в Carfax каква и е предисторията.  Аз лично за кола с какъвто и да е малък удар не бих дал над 50К, но всеки сам си решава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тоя сайт можеш да видиш как е изглеждала на търга https://autoastat.com/en/  аз така проверих моето ауди. 

Мисля, че до 2 години назад пазят. 

 

 

п.п. моята я регистрирах миналата седмица и в талона пише евро 6. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така не ме грабва...дистроници няма, камери, заден подгрев. Странно е поръчвана за САЩ.

Просто искаш рама и няма нужда и от сайтове. Пишеш в гугъл и ще ти зареди снимки как е била като е купувана.

Стоповете ако са правени въобще е добре да се знае кой ги е правил, щото там като се окаже, че са калпаво направени, след 2 месеца ще търсиш стопове дет се вика.
Отпред в ляво при подкалника има странни луфтове.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ShoxXx Стоповете се преправят от Американски към Европейски стандарт, за да се мине технотест ли ? И какво значи да са направени добре ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

48 minutes ago, P_PETKOV said:

Най вероятно е prestige без нищо друго и за това така 😉


Ама има хедъп, което пък е странно. Макар че хедъпа винаги се поръчва допълнително.

 

28 minutes ago, zxz said:

@ShoxXx Стоповете се преправят от Американски към Европейски стандарт, за да се мине технотест ли ? И какво значи да са направени добре ?

 

Стоповете се преправят, за да има оранжево. Технотест като по български може и без оранжево да се мине, но КАТ не. Има стопове и под наем вече, колкото да минеш. Ако те набарат по улиците обаче - греда жестока, защото ако не си убедителен може да те спрат от движение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ShoxXx Ясно. Има пак всякакви схеми и шашми. Аз не съм запознат как точно трябва да изглежда стопа или фара, но не се ли вижда  по снимките  дали тези са ок ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струват оранжеви по снимки. 
 

Колата на мен лично ми харесва. Дистрониците и тяхната липса, си е направо плюс за БГ :) иначе е много готина екстра - да. Колата изглежда хубава, гледам че има препарат Ауди за салона в джоба на вратата. Регистрирана е - ама предполагам ще сменяш табели, така че е добре да се разбере дали всичко е наред със стопове и т.н. 
Виж й карфакса. Това е определящото за мен в този случай. И в какъв вид е била. Оттам насетне - сервиз, да намали малко цената и я прибирай. Само временен кеф, на фона на целия ти живот - така че действай :)

Редактирано от Милослав
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предварително се извинявам че питам в темата на колегата.

Някой запознат ли е със този сайт за коли от USA: https://www.autobidmaster.com/en/ 

Да не са некви измамници, пишат че организират и транспорта до Европа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...