Jump to content

Продавам Audi 80 Cabriolet 2.0 115 3000лв


Recommended Posts

Продавам Audi 80 Cabriolet 2.0 115HP

Колата е недовършен проект но е изрядна може да се прехвърли пали и работи перфектно.Доста неща по нея са направени остава и боя и да се съберат свалените части всичко свалено от колата е прибрано и всички болтове щипки са събрани и надписани кое от къде е.Има чисто нов претапициран салон кожа и алкантара,имам и мн части с нея още един гюрук цял с механизъм всико още едни кори, врати, стъкла и мн други има и нови части за нея който просто все още не са поставени .

Колата я продавам поради причината че не мога да я довърша няма времето и финансовата възможност.

Колата се продава до Декември след това за съжаление ако не се продаде ще я пусна на части.

Марка-Audi

Модел-Cabriolet

Година-1995

Двигател-2.0 115 коня бензин

 Цена-3000лв

Тел.-0898527157

Гр.Перник

Склонен съм и на коментар само за да не се налага да се продава на части а да продължи някой да и се радва.За още снимки и по подробно се обадете защото са доста частите и правените неща по нея и 100% забравям доста от тях.

 

20200912_170411_optimized.jpg

20200912_170342_optimized.jpg

20201012_164441_optimized.jpg

Редактирано от dafeto95
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола, ако не се продаде за 3000 лв значи българите си заслужават мъките и финансовите грешки тип 3.0 тди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не ми се продава но няма да мога да я реставрирам и не ми се иска да я давам на части защото е класика и стават все по редки.А и колата си работи и всичко по нея работи.Иначе е лесно тези части ги няма и са скъпи лесно ще се продадат.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...