Jump to content

Бъдещо Ауди


Recommended Posts

Здравейте, предстои ми закупуване на Ауди А6. Чудя се обаче на кой двигател да се спра. Като цяло искам да си изчисля какви ще са ми и допълнителните разходи с покупката му, харчове на гориво и разходи по подръжка и да е изрядно. Знаете ли как мога да си пресметна колко ще ми струва гражданската например, защото мисля, че тя си е доста пара.?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно, че има само една А6...това фейс, префейс, са дребни подробности. Важното е, гражданската да не е скъпа :steinigung:

Редактирано от petio_venkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата се очертава да е сериозна 😁

 

Към автора, ако нямаш възможност да извадиш по всяко време едни 3-4 бона, без това да ти представлява проблем то в такъв случай се пренасочи към друга марка. 

 

Ако искаш адекватни отговори кажи си бюджета, и детайли за колата бензин дизел, скоростна кутия, година и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е...аз ся имам пари само за хляб и да си плащам интернета! Такъв момент е. Но не съм тръгнал да си продавам колата, понеже нямам 4 бинки под дюшека. То и Фиат Пунто, като го избереш скапано, ще гълта пари всеки месец. Личен опит. До автора на темата.....колега, търси кола от човек, който не си продава колата. Вярно, че ще ти иска повече от средната цена за пазара, но същите пари ще ги дадеш и с нов внос кола, но ще си спестиш време, главоболия и със сигурност пари. За още мъдри съвети съм на разположение денонощно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да разгледаш този калкулатор на гражданска. А за колицата и аз съм фен тя да е от човек, но все пак въпрос на личен избор и средства. Обикновенно автокъщите, ако продават автомобил на тънка цена е защото има някакъв скрит проблем, който накрая излиза скъпо. Но кола и жена на късмет. Така, че успех с покупката и да се похвалиш после. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички колеги за мненията! За съвета за карта за градския имам и си бръмча, но желая да си взема автомобил и да карам. Много ми харесват А6, защото на визия изглеждат страхотни и имат екстри. Гледах много ревюта и си харесах  този от обявата https://www.auto.bg/obiava/15189024/audi-a6-3-0-quattro-nov-vnos-klima?page=1&searchres=5qkouvq1 . Можете ли да ми споделите вашето мнение за посочения автомобил. Пропуснах да спомена, че бюджетът ми е около 13 хиляди лв. +- мога още 1к да изкарам се наложи. Разбира се знам, че за тези пари ще взимам автомобили около 2005г. Ако имате и други предложения съм готов да ги видя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам какво толкова ти е харесало в този автомобил, от автокъща, напудрен, няма някои екстри, но пък има табелка отзад S6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@peterivanov14 Писано е много пъти, но айде пак:

- рециклиране на автомата е към 3 бона поне

- веригите са и те към 3 бонбона

- рецилиране на дюзи 1000+

- турбо бали го ама и неговия рециклаж сигурно е около 1000

- DPF EGR и т.н.

Ся може нищо от това да не думне ама могат и всичките да думнат за една година и тогава ко прайм ?

 

Отделно смятай

- първоначално обслужване, квото там излезе примерно, ремък ролки шнолки, масло мотор, автомат дифове

- гуми

- каско

- данък

- ГО

 

Макар и на години тия каляски си остават със скъпо обслужване ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само частно лице с реална история за част от горните операции според мен. 

А турбото с почистване и рециклаж на всички кулери, пътища и тн карантии става и то близо 2ка :) 

Иначе половинчато може да се мине с 1000.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, P_PETKOV said:

Макар и на години тия каляски си остават със скъпо обслужване ;)

то затова има и доволни S класи за по 10/15 к, ама главоболието не е да я закупиш, то идва след това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставете разходите,просто като се каже 15 на 100 нафта и мача приключва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...