Jump to content

Проблем с дайнамик


Kiro.spasov

Recommended Posts

Здравейте колеги. Като запаля колата от вчера насам ми зареждат режимите на въздушното без дайнамик. Лифт комфорт автоматик си светят и работят но дайнамик надписа ми е тъмен немога да го задам. Някакви идеи. 🤔 Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен наскоро ми се случи преминавайки през една голяма локва 😁 но при мен не можеха да се изберат LIFT и DYNAMIC и иконката за окачването светеше постоянно на таблото като карам.Казах си айдее някоя въглавница замина,но на другия ден като я запалих нямаше и следа че това се е случвало 😁 Един колега ми каза , че от време на време ги прави тези номера или съм намокрил нещо и е изсъхнало,но едва ли при теб е така...? Още ли е така след няколко изминати км/запалвания?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да още е така. Беше ми светнала зелената лампа на таблото. Като я загасих и запалих изгасна. Но по късно видях че опцията дайнамик я няма 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Побутвам темата, за да споделя и след решението на проблема, а не само да питам за съвети и дим да ме няма както мнооого колеги правят. 

Колата не съм я закачал на диагностика. От както се появи проблема съм изминал около 20км днес проблема при палене пак си беше наличен но след като заключих и отключих окачването през мми-то всички режими бяха активни. 🤔 Нз как но това се получи. 🤔 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
На 28.10.2021 г. at 19:53, Kiro.spasov написа:

🤔 🤔

 

Бъгава работа е. На мен при LIFT и напечена 2-3 часа от слънцето, след това не искаше да ми включи други режими и светеже оранжевата индикация на таблото. След изгасяне и покой на автомобила при равно място се оправи. Капризна техника...

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@*
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто бъгва електрониката. Стари коли са си. Зимата ако не се държи в гараж, винаги има моменти  тип дискотека, особено след като се измие в студен зимен ден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...