Jump to content

Запотяване на Лед фарове


Cecko_Pleven

Recommended Posts

Сиреч, няма конденз. 
Кви са не знам, ама това е първата кола, която ми създава такива драми :)

а доколкото знам е масова болежка на този тип фар при марката. 

Редактирано от Милослав
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Милослав Дали е толкова масов проблем?Чак,когато си търсех кола,ме предупредиха да не купувам а6 с матрица,че кондензирали и горели и после яко кинти.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така казва всеки, с който съм си говорил по темата. Само докато ходих тук там имаше поне 5 олроуда като моя, които видях. А6 не съм броил … Но така излиза. Аз съм леко в потрес от качеството на продукта, който са произвели. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май има неква зависимост откъде е дойдЕл навеса, или просто пре фейс лед фарките са сглобени кофти. Я у немачко не съм виждал с такива проблеми,  ма един познат в България му се беше омазал обикновеният фар ( биксенон ) на 4г то , та му пращах оттук . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

На мен един познат ми разказа кво е чул от двама други, дето си говорили пред един сервиз за тия фарове...

 

Няма значение фейс ли е, не е ли фейс - всичките имат проблем и не са само те. Всеки си намира начин кво да ги прави и тва е. Така като гледам до тука всички разбират за кво иде реч, знаят тънкости, познават матряла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
Оправих го тоя фар. Водих го при едни момчета на Тинтява срещу КАТ. Всичко е сухо вече месец. Нарочно не писах по-рано, за да съм сигурен. 
 
Смених и капаците. 
 
ПС И не - няма нормално ниво на запотяване на фарове. Или се запотяват - т.е нещо не е наред, или са сухи [emoji4]
Може ли координати?

Днес карах детето на ясла и един мина през голяма локва и ме заля целия. Следобед слязох до гаража за нещо и видях това. Друг път не съм го забелязвал. 391901b7d07ae17f3c276202991af08e.jpg5c323a9744c5b5bb102588e083756633.jpg

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те посъветвам, иначе ще пратя контакт на лс няма проблем. 
Бих оставил да видя дали няма да изчезне. Обикновено има такова запотяване при рязка смяна на температурата. При мен колата седеше навън след мокро време, без слънце, но на приветливо място и като чукнеш капака се стичаха капки. При теб е пара. Предвид че е на двата фара, предполагам че е от високата амплитуда на температурата вън/вътре. 
Пиша ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...