Jump to content

Audi A3 8L фейслифт монтиране на LED крушки на фаровете


philips4

Recommended Posts

Здравейте, има ли колеги във форума с LED светлини на OSRAM LEDriving HL H1 Gen2 на късите? Нямам идея как се монтира с тази запалка на тях, реже се капака на фара или се удължава по някакъв начин? Втория въпрос е, че в официалния сайт, пише, че не се препоръчват за използване на публични пътища. Крушката зад лупата на късите ми е H1, фаровете ми за изцяло рециклирани с рефлектора зад лупата при Герака, ползвам Philips +130 или Osram Night Breacker, но при дъждовно време с новия черен асвалт, цялата светлина се поглъща от пътя. Цената не е малка за да рискувам за проба, около 180лв. е комплекта в България, без вентилатори са, 5 години гаранция на продукта.

 

https://www.osram.com/ecat/LEDriving HL H1 Gen2-LEDriving HL-LED high and low beam lamps-Car lighting-Automotive/com/en/GPS01_3402493/ZMP_4061773/

Редактирано от VBI
Заглавие!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, тези крушки ги дават 1215 лумена, а тези с които си в момента - 1550 лумента. Няма смисъл да сложиш по-слаби и по-скъпи крушки с по-труден монтаж. Отделно от това, е много вероятно и да имаш тъмно петно на пътя с тези лед-ове заради дизайна им. Най-добрият вариант, поне за момента, си остава ксенона. За около 150лв можеш да си вземеш качествен ксенон, който ще свети 3 пъти по-силно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз същото подкрепям колегите за ксенон на моето 8л фаровете се водят тунингови и си имаха лупи набих му едни ксенони .

Свети та правят ден , особено тези дни с мъглите е супер . Крушките са 35W .

ksenon.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...