Jump to content

Ауди а4 б8 авант vcds моля за съвет


roninmm

Recommended Posts

Здравейте, нов съм във форумът и моля за съвет. Проблемът е че не мога да се свържа с нито един блок с вцдс пробвах със два да не прецакан моя но уви не е,изписва ми no response from controller на всеки блок. Колата е от Италия, вцдс е от склад66. Моля ако някой се е сблъсква с подобен проблем да сподели. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Какво ще рече пренаредена, правено нещо по нея? Погледнах изглежда като че ли не е пипано. Иначе светодиодът светва, на тест дава К1 ок, К2 ок Can not ready. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30 minutes ago, fifipaldi said:

Какъв точно ти е кабела, дай линк.

Да не е този?

Това е кабелът

Не е в усб проблемът. Защото имам и голф 4, а там си работи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, roninmm написа:

Здравейте

Какво ще рече пренаредена, правено нещо по нея? Погледнах изглежда като че ли не е пипано. Иначе светодиодът светва, на тест дава К1 ок, К2 ок Can not ready. 

 

Пренаредена означава пиновете да са разменени и да не отговарят на стандартната разпиновка. Може също и да е скрита - просто да излиза на друго място a тази просто да си стои там за украшение и заблуждение. И двете се правят с цел да се осуети опит да се деактивира имобилайзера от крадец през OBDII.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Благодаря за съветите. 

Погледнах бушоните с мултицет няма изгорял но и има доста празни места.Да предполагам нещо против кражба е направено Забелязах че откакто се опитах да се свържа с vcds не пищи за колани само индикация. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...