Jump to content

Как мога да сваля разхода на ауди А3 8л защото като го сметна ми гори 11на100 и съм с бензин/газ


Recommended Posts

Колко повече да го свалиш от това? Ако караш в града, даже е малък. Чиповете в световен мащаб вече са на изчезване-отидоха за ваксините 😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извън града зависи най-вече от стила на шофиране и маршрута.Ако караш по равен път, без много трафик и изпреварвания с около 90км може и да гори по-малко, но като цяло е що годе нормален разход около 10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@venko74ни@venko74ни карахме с100км в час ама имаше и баири ами ходихме до Варна през Бургас    и нагоре към Варна  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако газовата уредба е изправна и добре настроена, нищо не можеш да направиш за разхода, освен да караш икономично.Другото е, че едно засичане не показва почти нищо.Трябва да навъртиш доста километри, за да добиеш представа колко гори реално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 1.6 ми се вдижда доста , моето е 1.8 и с настъпване гори толкова 10-11-12( говорим за нормално настъване 4500 -4800 об продължително  , при изпреварване и до 5800-об)

В момента го карам нормално 2000-2500 об и гори 8 , всичко това на газ . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Teletabis написа:

гори 8 , всичко това на газ

А мармота с шоколада и станиола де е в схемата?🤥

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярата майната ѝ, въпросът е, че утре някой ще прочете небивалиците и ще се нашие с такъв котор. Тоя мотор посмъртно НЯМА КАК да докара такъв разход на газ. Точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...