Jump to content

AUDI SIDE ASSIST SYSTEM FAULT


alex8904

Recommended Posts

Здравейте имам А6 4ф Седан 2009 год. Въпросния асистент не работи. При натискане на бутона ми изписва тая грешка и това е.... От какво може да е проблема. Имайте впредвид че в лявото огледало има лек проблем. При контакт някой път се отваря само чак на майната си. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.10.2021 г. at 7:29, P_PETKOV написа:

... Без четене с VCDS няма да минеш. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@alex8904 Как очакваш някой да ти помогне като дори нямаш грешка от VCDS :gruebel:

 

Иначе след мятане на малко боб най-вероятно е сензор/и и/или окабеляването до тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това катУ жигУлето навремето изгори ти бушона сложиш стотинка, изгори ти чукчето, изкривиш го с клещите и пак става. ТУКА без кабел в жабката умираш насред пътя. VCDS, купуваш си го от склад 66 и почваш да чоплиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам подобна драма :)До колкото съм чел трябва да се сваля бронята и се започва проверка на захранване и сензори . Никак не са евтини -употребяваните , и трудно се намират . И отдавна съм се отказал да се занимавам, до момента в който ми се наложи да свалям бронята по друга причина . Мисля че бях снимал кода който ми искара , ама или съм го изтрил или съм си мислел че съм го снимал . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, alex8904 написа:

Хора нииква грешка не излиза, ама никаква.... Нали ако беше излязла щях да ви каажа...

 

На таблото ти изписва грешка, а при сканирани с VCDS всички модули са ок така ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размествали са бобени зърна, явно...

 

Да има грешка на таблото и да няма при диагностика, няма как да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...