Jump to content

Разрешен брой пътници ауди а5


Martichno

Recommended Posts

Здравейте преди половин година станах собственик на ауди а5 спортбек никога не бях имал проблеми до вчера.Даденото длъжностно лице ме глоби защото сме 5 човека в колата а се водила 3+1 не прояви желание да види че колата не е с конзолата по средата и отзад си има 3 колана.Та въпроса ми е може ли да се смени талона да се е 4+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах ти и в другата тема в грешния раздел, ще се цитирам и тук, че там сигурно ще я изтрият.

 

"Здрасти, 4+1 ми пишеше на А5-тицата по спомен, а сега проверих и на S5-тицата е така.

По-скоро са ти объркали талона при регистрацията и "длъжносното" лице се е възползвало от това да те глоби.

Мился, че ще падне глобата ако обжалваш и смениш талона."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично спортбек 3+1 не съм виждал, но може и да има, иначе са купета и кабриолети повечето.

При теб очевидно е грешка обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен е така но това го има само в България той даже не си направи труда да погледне.Просто си търсеше причина да се заяде опита се и за гумите ама са на 4 дни и не му се получи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е, че е било заяждане, лошото е, че надали може да му се търси отговорност щом в талона пише така.

Иначе си оправи документите и го обжалвай фиш ли е какво е там ако ти се занимава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

И аз да попитам - имам а5 спортбек 2011 (не фейс). Отзад няма 3 колана, но могат да се съберат трима човека. В талона се води 3+1. Много по-малки коли без 3 колана отзад се водят 4+1.

Ако се пробвам възможно ли е да ми сменят талона талона на 4+1?

Редактирано от mnh89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се постави допълнителен колан не мисля, че ще стане.  Не знам технологично дали е възможно.  Технотест предлага такава услуга по промяна на брой места, но съм сигурен, че ще трябва да се сложи колан https://dekra-automotive.bg/хомологация-на-пътно-превозни-средства. .  Може би да се пита и директно в КАТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...