Jump to content

Проблем с MMi


Verjii

Recommended Posts

Здравейте колеги, от година и повече имам проблем с мултимедията на Ауди А6 4F 2009 година, когато запаля колата се включва мултимедията работи 1-2 минути и се изключва, екрана се изключва, музиката спира. Когато започна проблема, гасях колата, палех и се оправяше, вече не се оправя. Мултимедията работи само когато ключа е вкаран, но колата трябва да е изгасена. Лятото по рядко правеше проблем, но откакто застудя е ужасно изобщо нямам мултимедия при запалена кола. Един човек я закачи на ваг ком и каза, че не му излиза проблем. Не знам на какъв майстор да я заведа, какво може да е. На някой случвало ли му се е и как се е оправил? Благодаря ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много си търпелив да си караш колата така над 1 година.

Този човек направи ли тест на оптичния кръг, като я закачи? Ако не е, трябвало е.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, търпелива съм си, ама вече не се търпи хаха. Освен ще я заведа на друго място и да направят този тест за оптичния кръг, тъй като не съм сигурна дали е правен..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.11.2021 г. at 16:38, Verjii написа:

Да, търпелива съм си, ама вече не се търпи хаха. Освен ще я заведа на друго място и да направят този тест за оптичния кръг, тъй като не съм сигурна дали е правен..

Теста на оптичния кръг е 50/50..колкото помага-толкова може и да те обърка..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...