Jump to content

ФИС дисплей на Ауди а3 8p 2006г 1.6 бензин


Daniel Lozev

Recommended Posts

Сегашният ми дисплей свети само при отворена врата и малко гориво. 

Някой знае ли от къде в София може да се купи и направи по-модерен дисплей за разход на гориво, км оставащи и т.н. 

Редактирано от Daniel Lozev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Daniel Lozev написа:

Сегашният ми дисплей свети само при отворена врата и малко гориво. 

Автоматик ли си? Ако си, това обяснява защо имаш табло с дисплей, но си с деактивиран бордови компютър. Ако е така (тоест, наистина имаш дисплей, а не лампички), мога да ти го активирам и да виждаш "разход на гориво, км оставащи и т.н. ".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, ръчка е.

 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не направиш една снимка на таблото и не я качиш тук. Странно твърдение е, да имаш дисплей с неактивен борд на 8Р ръчка. Според мен, таблото ти няма FIS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е странно защо са слагали такива осакатени табла през тези години, та чак и 2010-та има серия 901 с визията на фейс, но червени дисплеи и лампи.. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте може ли да ми кажете какво да направя и аз за да виждам всичко километри,разход и тн само знам че ,трябва ново лостче за чистачките ,защото там ги няма копчетата за да сменяш функциите колата е audi a3 8p 2010

632151EC-4AB4-412C-BFF7-A5A06668389A.png

Редактирано от Slavi123
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези търси ако решиш да го сменяш 931S , 932C - те са с тъмния вариант на плаките точно като твоя и лично на мен повече ми харесват. Другия вариант 932N, 932S тия са модел/година 2011 но са със светлите плаки , отделно обучаването там има тънкости. На всички могат да бъдат отключени доста хубави неща които ще ти харесат. успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво по точно понеже нищо от това което е на снимките не е съвместимо с твоята кола. Очевидно търсиш евтино решение, може би е вариант да даунгрейднеш към табло с фис от преди фейса, но не съм сигурен дали ще се получи. колегата bsdnikolov може да подскаже :) 

Редактирано от evg_eni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях на клип че следващата а4 тоест б8 има и с такива табла където фиса прилича много на този от преди фейса затова попитах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да имаш FIS. Примири се, че под 200 лева за тази манипулащия, няма да слезеш. Това е при късмет. Може и на 300 да отидеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/19/2021 at 9:38 AM, evg_eni said:

Тези търси ако решиш да го сменяш 931S , 932C - те са с тъмния вариант на плаките точно като твоя и лично на мен повече ми харесват. Другия вариант 932N, 932S тия са модел/година 2011 но са със светлите плаки , отделно обучаването там има тънкости. На всички могат да бъдат отключени доста хубави неща които ще ти харесат. успех

А за моето, 2006 година, какви да търся?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...