Jump to content

Втори ключ за палене


ilian_9009

Recommended Posts

Здравейте колеги, купих колата с един ключ и искам да си направя още един. Колата е с keyless entry и keyless go, въпроса ми е, ако искам да си намеря стар ключ на който да се нареже ново перо и да се обучи, кои код да гледам на ключа да съвпада с моя ?До колкото разбрах моя е с чип 8Е и е 868Mhz.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, на 868 MHz е.

За какво ти е втори ключ с kessy, ако само ти си караш колата? Ако и друг я кара, разбирам.

Направи си втори резервен ключ с механично отваряне и палене, 120лв е. За kessy ключът е 2017 бе над 400лв.

 

Мисля, че не можеш да купиш втора ръка ключ и просто да се обучи, трябва ти и кормилната колона на колата, към която е бил ключът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз я карам, но за всеки случей да си имам още един, че съм малко затра и....

Да явно ще си направя обикновен ключ накрая, въпреки че ми обявяват някви нереални цени 160 -180 и понеже видях, че продават доста оригинални ключове и реших да питам дали е възможно само да му се нареже друго перо и да се обучи, но ... Шанс. Благодаря се пак, ще обиколя ключарите или ако може да препоръчате. 

Редактирано от ilian_9009
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...