Jump to content

Android auto wireless / 3g mmi


TonkiZ

Recommended Posts

Здравейте колеги , декември месец моето ауди ще направи 1 година откакто е при мен. Аудито ми е а4 б8 2.0 тди с 2g mmi ( audi cd changer) и единственото което не ми дава мира е навигацията . Просто след като го взех разбрах за 2g 3g и т.н. . Въпросът ми е , че се чудя между китайски андроид модул , кайто просто да вържа към сегашната навигация така че да използвам google карти или да се насоча към смяната на 2g с 3g mmi . Гледам ,че модулите  които са wireless са към 450 лв. в алито но ако се насоча към 3g mmi само конзолата на 3g - то ли ще ми трябва за свързване или и допълнително окабеляване за да мога да използвам карти за 2021г. Моля ви някай който има или е запознат да ми разясни преди да съм взел решение . Благодаря ! (Прикачвам и снимка на навигацията също така и на модула който гледам)Android auto

Screenshot_20211115-215636_Gallery.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай правилен линк към модула който мислиш да слагаш. Този който си дал е грешен - сочи обратно към тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не става за твоята кола - не поддържа 2G MMI.

 

Препоръчвам ти това: https://www.aliexpress.com/item/4000924780714.html

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли вариант в който да не се подменя медията но пак да поддържа андроид или само на 3g mmi става

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Между другото това устройство от 750 лв. което си дал по-горе и не става на 2G също не поддържа Андроид, а само Андроид Ауто. Това от линка който аз ти дадох си е Андроид.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това е най-адекватния вариант. https://www.aliexpress.com/item/1005002630053423.html Имат и склад в Европа, та ще дойде за 1 седмица от Полша. 

 

едит: Само, че за 2G няма от европа 😕 

Редактирано от Drone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле за парите. Само че Андроид Ауто работи безжично само при Пиксел и Нексъс. За всички други телефона трябва да е свързан с кабел поне за сега:

 

Android Auto Connection

Support Wired and wireless connections.
Wireless connection only supports a part of Pixel and Nexus

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ясно ми е това, аз съм с един евтин Huawei на 3 години и трябва с Кабел :) Ама пак е по-добре от сегашната при която има проблем със спотифай и на дисплея не се сменят песните :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Здравейте, насочил съм се към това . Автомобила е А4 Б8 авант 2009 с 3G HIGH или поне така са ми казвали, понеже има 3д навигация... Ще стане ли за мен и ще работи ли всичко както трябва, ако го сменя? Също самата смяна изисква ли нещо специално (обучаване, компютърни настройки и т.н.) или мога и сам да го свърша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...