Jump to content

Цялостна смяна на интериора


eurocombg

Recommended Posts

Здравейте. Искам да попитам дали някой си е правил цялостна смяна на вътрешния интериор. Моят салон е изцяло бежов , който не е в добро състояние , поради което искам да го направя абсолютно изцяло черен. Трудно постижимо ли е , заслужава ли си , като цяло и дали някой може да ми съдейства с всичките части.Ще бъда много благодарен за мнения. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали си заслужава трябва сам да си отговориш. 

Дали е лесно... ако си сръчен и имаш под ръка инструкции кое как се сваля и слага би могъл за ден да се справиш. То при условие, че имаш свалени частите за монтиране в твоята кола. 

Най-добре си намери донор от който да свалиш всичко което ще ти трябва. 

Сложи няколко снимки да се види с какви седалки си сега кои елементи са бежови и т.н.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има " донор " за всички елементи ще съм благодарен да остави контакти да се свържа с него. А за инструкции нямам , но интернет е затова :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно идея си нямаш, какво е да демонтираш и смениш ЦЕЛИЯТ интериор, а и щом ше се гледа от "интернет", приготви се за два-три дена мъки.

Намери донор, махни първо твоят салон, за да знаеш кое се чупи, щото ше потрошиш маса неща и чак тогава демонтирай от донора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета 👍

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си заслужава по принцип, а при тебе още повече, като гледам, че е ръчка на предно.

 

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попарихте ентусиазма на човеко.. В крайна сметка и аз съм на мнение, че галимацията е огромна. Видно от снимките изглежда, че салона не е чааак толкова износен. Защо просто не го освежиш, почистване, оправяне на накъсаните места, боичка къде трябва и тн глезотийки. Има такива дето се занимават точно с това и доколкото съм виждал се справят ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудна работа и поне за мен безсмислена. За да стане добре и да не си личи, че е сменян ще трябва да се сменят и таван, под с всичките му прилежащи бежови пластмаси, арматурно табло, кормилна колона. Разглабянето ще е много. По-добре го реставрирай да светне, а другия път ще знаеш какво да търсиш. 🙂

Редактирано от hellix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко пък много да е това разглобяване сегашният интериор вън и после "новият" вътре :D

 

п.с. На кормилната колона се сменят само пластмасите ;)

 

@eurocombg Ако тръгнеш да си играеш си подкарай ELSA щото само с клипчета от интернет ще ти е по-тегаво ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се не лъжа някакви скоби - платмасови и метални има. И моята е с люк.

В началото на лятото сменях (не лично аз де) некадърно поставен преден прозорец и правене на ръжди около него, както и боя на целия таван. Доколкото си спомня някои от тях са дали фира.

Или са били на някои от предните колонки ... абе еб@ ли го, но е добре поне да си ги провери по ЕЛЗА какви са и дали ги има, че ако му затрябва нещо да не чака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в случая - бих дал за боядисване седалките, където имат проблем, другите части, воланът претапициране и толкова. Салонът като комбинация си е добре, вече колко е запазен с годините е друг въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...