Jump to content

Няколко проблема с A6 C6 4F Avant


Nikolai Kotcev

Recommended Posts

Здравейте на всички,

Първо се извинявам ако има тема по въпросните проблеми но в търсачката ми излизат 200 страници и повече с различни проблеми и не успях да намеря това което ми трябва.От 3 дена съм собственик на А6 C6 4F Avant и имам няколко проблеми който бяха на лице преди покупката.Единят е че ЕСП-то и ръчната не работят и вдигат грешки,която погледната през диагностика ми показва че моторчето на лява задна гума не работи коректно или задържа.Другият и по-притесняващ ме проблем е че габаритните светлини ми идват и изчезват буквално когато си поискат.Грешки за габаритите не ми излиза.Лошото е че колата трябва да мине технически преглед до 02 декември а без габарити не мисля че ще мога да мина :) и за ръчната не съм сигурен дали ще мине.От горе написаното трябва да ви е ясно че това ми е първият автомобил който закупувам през живота си :):) Моля вместо да пишете ненужни неща ако имате желание дайте съвет какво да погледна ако може да се направи от мен.Технически не съм абсолютен инвалид и това което направих за краткото време за което имам колата е да сменя абсолютно всеки един бушон в колата :):) Колата е предвидено да бъде закарана на доверен майстор и сервиз но свободната дата е след изтичането на прегледа й,и не бих искал да шофирам с изтекъл преглед.

 

Благодаря на отзовалите се и хубав ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ръчната виж кабела на буксата на моторчето в 90% от случаите тя е проблема , за габаритите може да е от инсталацията често срещан проблем отново ако можеш изкарай кабела с буксата на габаритите и ги огледай. За есп кажи кода на грешката която набива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.Според мъжа който ще я оправя,ЕСП е изключено заради проблема с ръчната,той гледа с диагностиката и установи моторчето на задната лява гума.Лошото е че не знам все още къде се намират модулите на колата.Също така и третият стоп не работи и според изчетеното в форума това е "задължителен" проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш предвид че лампа ти на есп свети постоянно, а за ръчната легни и размърдай буксата с кабела където влизат при моторчето някой през това време да опита да дръпне ръчната и виж ще има ли разлика,третия стоп понякога става и само с презапояване на буксата, но трябва да го свалиш и отвориш,ако не то се занимава има автърмаркет за около 70 лв

Редактирано от Vasil82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...