Jump to content

Вибрация в купето


G.G.Karadzhov

Recommended Posts

Здравеите

Искам да помоля някои ако се е сблъскал с проблема към които имам запитване да ми пише и даде съвет.

 

Колата ми е Ауди S8 4d 520 ps.На 1000 и 2900/3000 оборота се получява някаква вибрация в купето при намаляне в ниските обороти и набиране при преминаване през 3000 оборота , моля за съвет ако някои се е сблъскал с това. Тампоните на двигателя съм ги сменил и обучил. Раздатката е проверене и с кардана вс е ок 

 

Благодаря ви предварително

Редактирано от VBI
Заглавие!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не мерси за отговора но вибрацията се усеща вътре в купето и не е постоянно , при намаляне почти преди да спре претриса. И при набиране минаваики през 3000 оборота пак. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стандартен проблем на 4.0тфси- аз го реших при Венци Маднес с една регулируема планка на генерацията коята премахна всякакви вибрации. По спомен- 100на лева беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интерсно ако излезе това. По принцип четеики от форумите на ауди всеки описва тампоните на двигателя които вече смених но проблема за жялост си остана , и ако е това което ми казвате ще е доста добре . Ако имате някакви контакти на човека отстранил вашия проблем ще съм благодарен все пак да направя и консултация със него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.11.2021 г. at 1:55, G.G.Karadzhov написа:

Здравеите

Искам да помоля някои ако се е сблъскал с проблема към които имам запитване да ми пише и даде съвет.

 

Колата ми е Ауди S8 4d 520 ps.На 1000 и 2900/3000 оборота се получява някаква вибрация в купето при намаляне в ниските обороти и набиране при преминаване през 3000 оборота , моля за съвет ако някои се е сблъскал с това. Тампоните на двигателя съм ги сменил и обучил. Раздатката е проверене и с кардана вс е ок 

 

Благодаря ви предварително

Аз имам някакви вибрации все едно крива гума, но нямам криви гуми. И щом спра да натискам педала за газ спират вибрациите.  При 90км в час на 8 степен. Колата е ауди а8 2010 4.2tdi 430кс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Имате ли конуса шайба в джантите ?

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...