Jump to content

Тунинг и проблеми в КАТ


Recommended Posts

Здравейте,колеги. Може би темата не е за тук ,но не знам къде да пиша. Въпросите ми са следните . Скоро ми предстои покупка на audi a3 1.9tdi 110кс ,по което са направени подобрения. Те включват генерация ф60 ,интеркулер, чип, сменени разпръсквачи с ом 0.260. Мощността е надигната до около 200 кс. Та , проблемът е ,че автомобилът е в друг град и не знам дали в КАТ няма да има проблеми при минаването за смяна на номерата. Благодаря предварително.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо държиш да сменяш номерата. До колкото знам вече не е задължително.

Иначе дали ще ти направят проблем - доста е вероятно, ако е по-шумна или пуши.

Ако е направена кадърно и не се набива на очи не би трябвало да те бавят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не бях сигурен дали е задължително да се сменят номерата, след като прехвърлянето става пред нотариус и тн. И съответно дали след като мине пред нотариус,за да сменя собствеността ,не трябва ли да мина през КАТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата е от друга област - минаваш канал, независимо дали ще сменяш номерата или ще оставиш старите.

Ако на канала се заядат, най-много на технотест да те изпратят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е по-шумна ,но не пуши. И главното е ,че другите подобрения не се виждат ,само интеркулерът и генерацията. Ремапа и впръсквачите няма как да го проверят. Външно не е пипана .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Плати си на "регистраторите", които обикалят наоколо. Всичките им коли ги гледат отгоре отгоре и няма да имаш ядове.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...