Jump to content

Стриймване на музика чрез bluetooth


gntrtn

Recommended Posts

Здравейте,

 

скоро си купих Q5 2014. Мисля, че съм с MMI 3G Low, но не съм сигурен, как мога да стриймвам музика от телефона в колата чрез bluetooth? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3g basic - неможе да се стриимва. Но дай снимка на версията на мултимедията от менюто.
Иначе слагаш AMI и след това Bluetooth streaming

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В джабката имам порт за AMI. В олх продават някакъв адаптер, който се вкарва в AMI порта, и може да се стриймва музика от телефона. Обаче продавачът ми каза, че ми трябва и външно захранване, което не ми хареса много като вариант. 

9B7DDA94-0670-4263-B1A5-7E54D2D2DD46.jpeg

E03C032C-2D46-4945-84BF-6B300A8A6DA2.jpeg

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Аз си взех това и го боднах в AUX-а в подлакътника - https://www.smartx.bg/products/bluetooth-5-0-трансмитер-3-5mm-rca
Принципно е с батерия но там има и 12В вътре ако се налага. Джаджата е доста добра и поддържа до 2 устройства едновременно. Разбира се за разговори си прехвърля на MMI-я това е само за музика.
Иначе медията ти е 3G Low да. Basic Nav. Кутийката му е доста малка и се събира в малкото пространство отгоре на подлакътника заедно с кабелите. За съжаление нямам снимка в момента. Е трябва да го включваш ръчно, като отвориш подлакътника от копчето в средата, но пък гасне само после. За момента не съм намерил по-удобен вариант. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия транамитери са доста зле, сваляъ качеството на музиката осезаемо. Язък, че имаш босе система, като слушаш с такива качество. 

 

Най-добрия вариант си остава MMI box. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Аз от Сащ си го докарах заедно с целия багаж  , после го затрих някъде и наскоро го намерих ама нещо само върти неще да се върже - та ако някой ентусиаст от Варна има "модерна" :D кола която има в жабката  къде да се включи да пробваме дали и при него няма да иска да се свърже или аз нещо не съм в крак с времето на модерните технологии :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...