Jump to content

Лед крушки светят жълто


ganev1971

Recommended Posts

Здравейте колеги , днес смених крушките на фаровете с лед H1 на Бош  но пак не светят добре , може би има наслагвана мръсотия на лупите с времето и трябва май да се разглобят и да се почистят добре ,че да светне както трябва.

Все пак е на 26 години и си мисля че никой собственик преди мен не е правил това  което искам да направя на автомобила , та въпросът ми е някой правил ли е тази манипулация.

Маже ли тези лупи да се почистят стационарно,или трябва пълно разглобяване на фаровете и почистване,,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лед на лупа не свети по принцип, за да стане работата както трябва си трябва рециклаж на фара и ксенон, но не какъв да е ксенон, а читав 4300К със AC баласти

https://youtu.be/0Z-K6B6NvKU

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Както е казал Радко... рециклаж. Дори и да не са видимо нагорели и да им стои покритието, като сравниш препокрития със стария се вижда че прилика няма. Заради неговата тема пратих моите за препокриване, отне около седмица и за 4-те лупи(без големия рефлектор на дългите) ми излезна малко под 100лв с куриерските услуги. Разликата е покъртителна и си заслужава всяка една стотинка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...