Jump to content

Тунинг 2.0 tdi 16v


Recommended Posts

 

Здравейте колеги, замислил съм да направя някои подобрения по колата като: прословутото 2260, турбо пътища и интеркулер. Та въпросите ми са:

1. Dsg dq250 дали ще издържи на нютоните и ще прави ли проблеми(ще се направи настройка на кутията и мотора)?

2. Продават ли се готови комплекти алуминиеви турбо пътища за самия мотор?

3. Ако има някой, който вече е правил този сетъп на този мотор да изкаже мнение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея 16клапановите мотори не пукаха ли тикви, дори в стоков сетъп?

 

Редактирано от crazy driver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, crazy driver said:

Тея 16клапановите мотори не пукаха ли тикви, дори в стоков сетъп?

 

@crazy driver всички са застрашени, но няма да го мислим толкова като я пукне ще я оправим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е с remap stage 1 на мотор и кутия, но не знам къде са правени, защото така взех колата. Върви доста прилично с доста добър разход 5-6 средно каране в града и аз не знам как е възможен такъв разход, но е факт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавам човек който прави турбопътища и фланеца на турбото на1.9тди точно с 2260. Прави ги в Сливен, гледам че и ти си от там. Ако ти е интересно мога да го питам за координати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, crazy driver said:

Познавам човек който прави турбопътища и фланеца на турбото на1.9тди точно с 2260. Прави ги в Сливен, гледам че и ти си от там. Ако ти е интересно мога да го питам за координати.

Ми ако можеш да ми кажеш само как се казва аз ще го намеря, но все пак благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, crazy driver said:

Търси Събин Стефков Петров.

Мисля че знам за кой ми говориш.. Мисля че имаше една бегачка Голф бая човъркан червен 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...