Jump to content

Android Auto или Apple Carplay за Ауди 2005-2011г.


zengin

Recommended Posts

Android Auto или Apple Carplay за Ауди 2005-2011г. -може ли да се направи на тия стари бангии? 

ПС: Лятото се качвах на А8, последния модел - и то нямаше CarPlay - което си е излагация от страна на АУДИ, кола за толко пара. А Шкода Супер Б - то, както и викат някои хора, си има такива глезотийки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@OvivO, може би глупав въпрос, но ако ползвам някой от тия продукти на Mr12volt /на мен ми трябва само за bluetooth разговори/, но междувременно слушам радио или ползвам вградения ТВ тунер, bluetooth-ът ще работи ли? Мисълта ми е, че някъде прочетох, че Mr12volt, специално P600, което на мен ми е достатъчно, симулира CD, това значи ли, че ако работи радиото телефонните разговори ще са неактивни? Нещо друго само за bluetooth мога ли да сложа? Бих сменил bluetooth модулът, но четох, че ми трябва 4E0 910 336 MX, а не намирам такъв никъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Васко: аз съм ползвал 1 година mr12volt p600. Действително емулира втори CD changer в жабката и макар да имаше някои бъгове, си работеше много добре и звукът бе отличен.

Предлага и bluetooth за разговори и в комплекта има и микрофон, но аз тази му опция никога не съм я ползвал. Предполагам, че интеграцията е пълна, защото се връзва на оптичния кръг и ще прекъсва радиото, за да можеш да си проведеш разговора. 
За мен обаче p600 като цена над 200лв вече не си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, zengin написа:

ПС: Лятото се качвах на А8, последния модел - и то нямаше CarPlay - което си е излагация от страна на АУДИ, кола за толко пара. А Шкода Супер Б - то, както и викат някои хора, си има такива глезотийки.

 

Сигурен ли си, че въпросната А8-ца е била последния модел с тъчскрийновете ?

 

To фейсовите Октавия 2 имат тъчскрийн ама тъй става като всичко се прави на база ексел ;)

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Android Auto или Apple Carplay за Ауди 2005-2011г. -може ли да се направи на тия стари бангии? 
ПС: Лятото се качвах на А8, последния модел - и то нямаше CarPlay - което си е излагация от страна на АУДИ, кола за толко пара. А Шкода Супер Б - то, както и викат някои хора, си има такива глезотийки.
А8 д5 има софтуерен, за а8 д4 има с допълнителен модул, за а6 4ф има 2 варианта с модул

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

[mention=7]Васко[/mention]: аз съм ползвал 1 година mr12volt p600. Действително емулира втори CD changer в жабката и макар да имаше някои бъгове, си работеше много добре и звукът бе отличен.
Предлага и bluetooth за разговори и в комплекта има и микрофон, но аз тази му опция никога не съм я ползвал. Предполагам, че интеграцията е пълна, защото се връзва на оптичния кръг и ще прекъсва радиото, за да можеш да си проведеш разговора. 
За мен обаче p600 като цена над 200лв вече не си заслужава.
Нов да си поръчаш е 190 долара

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаше нещо дето се слага на мястото на dvd за навигацията и да може да се ползва waze например с оригиналния gps, като същевременно работят радиото и ami  на колата, а не на aux като това бих се замислил. В крайна сметка колата си има оригинални модули за всичко без актуална навигация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mr12volt си е по оптичния MOST ринг и си е доста пълна интеграцията. Управляваш всичко с бутоните за mmi. Новите им за car play също изглеждат да са така и биха били супер. Започвам да се замислям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално, ако работи толква добре, като на клипчето, което производителите са качили в Youtube си заслужава отвсякъде. Гледам, че в Ебей, от Англия идва, към 610 лева.

ех, майка му стара, тъкмо взех АМИ и си викам айде мирясвам вече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, mihailks написа:

Гледам, че в Ебей, от Англия идва, към 610 лева.

Може ли линк? Аз такава цена не виждам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз опеделено обмислям да поръчам, само че не ми се чака месеци. Ако се организираме бързо и намерим някаква адекватна доставка, брой ме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi A6 A8 Q7 MMI 2G Mr12volt CarPlay Android Auto Camera in Video interface Kit | eBay Това гледах, обаче пише: 

Estimated between Wed. 29 Dec. and Mon. 17 Jan.

274.17 British Pounds =

628.90091 Bulgarian Leva 

628 било не 610.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, OvivO написа:

mr12volt си е по оптичния MOST ринг и си е доста пълна интеграцията. Управляваш всичко с бутоните за mmi. Новите им за car play също изглеждат да са така и биха били супер. Започвам да се замислям.

 

Те и другите се управялват с бутоните на MMI обаче като влезеш в неговия интерфейс останалите звуци се заглушават.

Иначе казано с оригиналната навигация можеш да си слушаш радио или нещо друго и тя да ти говори като трябва да завиеш обаче с тия андроид аути джади това не става (дано съм го написал достатъчно ясно).

 

Ся нз дали при mr12volt e точно така ама поне при другата популярна джаджа е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@P_PETKOVТова отговаря ли на моя въпрос по-горе, че ако не слушам андроидската джаджа, а радио, например, няма да ми звънне телефона и респ. да мога да приема разговора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням го нямаше този проблем. Тя реално колата си го разпознава един път, като оригинален Blutooth модул и втори, като обикновенно CD. Всичко си излизаше, като оригиналните менюта в колата и си сама си смяняше всико според ситуациата. Но на това mr12volt толкова му беше зле микрофона, че почти не ставаше за разговори. Иначе контакти синхронизации, всичко си работеше. Но, как ще е с този новия модел с AIrplay си нямам идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще даваш 700лв по добре добави още 300 и си сложи АНДРОИД медия ...по голям дисплей...по добра картина и доста функционален :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чак с монтажа...:) толкова е в Китай.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е така де :) Имайки предвид, че не всеки може да се справи с тоя монтаж, за разлика от този на mr12volt, цената си идва двойна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едното няма нищо общо с другото..  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Сега попадам на темата и реших да се включа. 

 

Използвам Car Play на първия MMI 2G, колата е 2006-та година. Работи много добре и най-важното е - БЕЗЖИЧНО, защото на коли по 30-40000лв. е жично. За мен разликата е огромна, защото всичко върви докато телефонът ми е в джоба. 

 

Моята система е на Mr. 12 Volt, сложих я преди няколко месеца в BgCarAudio. Момчето там беше много точно и всъщност то ме насочи към този вариант. 

 

Решението с радиото ми е лесно - използвам интернет радиата на TuneIn, за да може да е активен Waze и да предопреждава за камери и тн. Все пак ги караме тези Аудита. :) 

 

Вместо да записвам флашки и дискове просто пускам Youtube или Spotify да ми свали плейлистата и я имам офлайн за дълъг път ако някъде няма мрежа. И всичко става на телефонът, който така или иначе е в мен. Правя го като имам време за убиване някъде. 

 

МИНУС! - Понякога се случва да се бъгне системата и да трябва да се ресетне, но става много лесно и след това всичко тръгва както трябва.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...