Jump to content

Android Auto или Apple Carplay за Ауди 2005-2011г.


zengin

Recommended Posts

Преди да поръчваш, аз тия дни имам път към Калофер, мога да мина да ти дам кабел за проба. да видим дали ще се оправи :) И чак тогава можеш да поръчваш, или ще ти дам моя, пък аз ще си взема друг ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря на Drone за желанието да сподели кабела и да ми помогне.

Благодаря и на Мариян за насоката всичко тръгна по начина, който Мариян каза.

Огромни благодарности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.08.2022 г. at 14:53, mihailks написа:

Става, ще се разберем да направим пак среща да видим, дали ще е цветна. Ако някой иска, също може да се присъедини. Иначе на кутийката я взех от aval-bg. Явно са ги взимали преди долара да стане 2 лева и са забравили да забравили да вдигнат цената. Излезе 750 лева. Случайно ми излезе, не знаех, че някой ги вкарва в България. Иначе я дебнех само в ибей, че беше, към 800, а в оригиналният сайт е прекалено много. 

Не съм я разцъквал надълбоко. Работи си супер за сега. (като за 1 ден)

Чертае си ги, само че за сега на черен фон. Без камера толкова. Връзките и са към хеад-а, гейтуея и оптиката съответно.

Ще пусна една отделна тема специално за нея, като я поразуча да споделя мнение.

Трябваше да добавиш още 150лв и да си сложиш  Android...Така и така  си налял пари :)по_добър дисплей от ОРГ и доста повече "екстри" могат да се използват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В рав 4- ката смених с китаец звука стана противен. А едно са 500 друго 1000. Това ме устройва абсолютно нито филми ще гледам нито ютуб за мен уейза беше от значение и музиката от спотифай.
П.п Сега видях, че това не било към мен.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Туриеца написа:

Благодаря на Drone за желанието да сподели кабела и да ми помогне.

Благодаря и на Мариян за насоката всичко тръгна по начина, който Мариян каза.

Огромни благодарности.

Няма за какво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тези кутийки не трябва ли да ползват фабричния микрофон?
В моята има един дълъг кабел и нещо, което по номера излиза микрофон.
Сигурно ще трябва и него да търся къде да ръгам.
Като знам с онова в джипката как се прецакаха разговорите хич не ми се слагат китайски микрофони.
 
 
43213a5522ac583578304b676c5d13f0.jpg
Това е чудото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, sunshai said:

Трябваше да добавиш още 150лв и да си сложиш  Android...Така и така  си налял пари :)по_добър дисплей от ОРГ и доста повече "екстри" могат да се използват :)

андроид за 900 пари няма вече специално за 4F.

Преди години излизаше толкова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има има :) моята е 3G 8gb ram 64gb rom...излезе ми точно 800 Български лева :)...април месец тази година ;).

Преди 23 часа, Туриеца написа:

В рав 4- ката смених с китаец звука стана противен. А едно са 500 друго 1000. Това ме устройва абсолютно нито филми ще гледам нито ютуб за мен уейза беше от значение и музиката от спотифай.
П.п Сега видях, че това не било към мен.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

При 4f-ката си остава орг озвучаване и се сменя само дисплея...800лв ;)

Редактирано от sunshai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, sunshai написа:

Има има :) моята е 3G 8gb ram 64gb rom...излезе ми точно 800 Български лева :)...април месец тази година ;).

При 4f-ката си остава орг озвучаване и се сменя само дисплея...800лв ;)

Аз съм с 4G.

Редактирано от Туриеца
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей

Може координати на това момче от BgCarAudio

На 27.01.2022 г. at 18:07, emoph написа:

Сега попадам на темата и реших да се включа. 

 

Използвам Car Play на първия MMI 2G, колата е 2006-та година. Работи много добре и най-важното е - БЕЗЖИЧНО, защото на коли по 30-40000лв. е жично. За мен разликата е огромна, защото всичко върви докато телефонът ми е в джоба. 

 

Моята система е на Mr. 12 Volt, сложих я преди няколко месеца в BgCarAudio. Момчето там беше много точно и всъщност то ме насочи към този вариант. 

 

Решението с радиото ми е лесно - използвам интернет радиата на TuneIn, за да може да е активен Waze и да предопреждава за камери и тн. Все пак ги караме тези Аудита. :) 

 

Вместо да записвам флашки и дискове просто пускам Youtube или Spotify да ми свали плейлистата и я имам офлайн за дълъг път ако някъде няма мрежа. И всичко става на телефонът, който така или иначе е в мен. Правя го като имам време за убиване някъде. 

 

МИНУС! - Понякога се случва да се бъгне системата и да трябва да се ресетне, но става много лесно и след това всичко тръгва както трябва.

 

 

Здравей

Можеш ли да ми дадеш тел или координати на момчето отBgCarAudio ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...