Jump to content

Съвет Audi A6 Limousine 3.2 FSI quattro


Recommended Posts

Здравейте, колеги

 

харесал съм едно Audi A6 Limousine 3.2 FSI quattro 2007

 

Мога ли да ви помоля да ми препоръчате някой добър специално с ауди да се занимава, съвестен човек/сервиз за София, който да я провери и да ми каже дали е технически изправна дали има нещо да се прави и колко ще е ремонта.

 

Също ако някой от вас колеги има такава - доволни ли сте? Или често ли се влиза в сервиза?

 

Благодаря ви предварително и ви желая весело изкарване на празниците!

Редактирано от BORISxBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква си харесал на тази кола, освен цената?

Защото мотора не е супер динамичен, пък си похарчва, особено градско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, BORISxBG написа:

човек/сервиз за София,

S-car сервиз, D-bross, Хеед91,  D&G auto brothers

Редактирано от crazy driver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, P_PETKOV said:

Търси на предно и атомат за "максимално удоволствие".

Това изпадна иначе по принцип и на този вариант съм ок

4 hours ago, crazy driver said:

S-car сервиз, D-bross, Хеед91,  D&G auto brothers

Мерси Колега! Ще си ги запиша :)

6 hours ago, sweep said:

Каква си харесал на тази кола, освен цената?

Защото мотора не е супер динамичен, пък си похарчва, особено градско.

Само като я видях и си казах тази кола ми харесва и от вътре и от вън, пък като видях, че от 0-100 прави 5.9 още повече :)Всъшност цената е по висока, но ми харесва, че е от един собственик и е проверена технически от сервиз с име вече, така че риска мисля че е по-малък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, sweep написа:

Каква си харесал на тази кола, освен цената?

Защото мотора не е супер динамичен, пък си похарчва, особено градско.

 

Не е толкова лош избор мотора. Не е чак такъв масларник като 2.0тфси и няма драми с турбо, дюзи или стружки като 3.0тди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, BORISxBG написа:

Само като я видях и си казах тази кола ми харесва и от вътре и от вън, пък като видях, че от 0-100 прави 5.9 още повече :)Всъшност цената е по висока, но ми харесва, че е от един собственик и е проверена технически от сервиз с име вече, така че риска мисля че е по-малък.

Провери пак това за 5.9 от 0 до 100, да не останеш разочарован.

Предполагам, че си гледал данни за 3.0 TFSI.

3.2 FSI ще е около 7 сек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

45 minutes ago, quаttro said:

 

Не е толкова лош избор мотора. Не е чак такъв масларник като 2.0тфси и няма драми с турбо, дюзи или стружки като 3.0тди.

 

Какви са му предимствате пред 3.0тфси?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@BORISxBG чакай ти 5.9 ама все тая. На какви пари е тази кола и дано поне е хафтомат и 4х4

преди 12 минути, sweep написа:

 

Какви са му предимствате пред 3.0тфси?

3.2fsi има едно предимство цената на придобиване и до там. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, sweep написа:

 

Какви са му предимствате пред 3.0тфси?

 

2-3 пъти разлика в цената например. :lol:

Няма как да сравняваш коли в напълно различен ценови клас, нищо че е един и същ модела.

Това е и най-големия минус на 4ф 3.0тфси.   Даваш 25 бона за да караш  кола от 2004та година. И разликата между нея и тея за 10 бона ще са някви коне отгоре и по-фешън стоповете ако е седан.... Не си струва за 15 бона разлика, не мислиш ли? :hilezh:

Редактирано от quаttro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига ве за 25 бона се взема 4G с 3.0тфси. 

4ф с 3.0тфси за повече от 15 бона е безумно. 

 

П.с. Веригите с обтечагите за 4G са по евтини. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига уее?!?!?!? Верно ли можеше да вземем 2 броя 4G 3.0tfsi за същите пари дето взехме един пасат б8 2.0тди? Баси кви сме глупендери с брат ми :D Ся можеше да сме царете на квартала с 4Г-та с-лайн а у джиджи биджи цър пър сва нва. Нищо....сега ще търкаля Б8-цата и ще е по-нисък от тревата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емм даже най-тънката цена за 4г с 3.0тфси е 22 за 4ф с 3.0тфси 12500лв. Та реално е можело да вземете 2 броя 4г и едно В4 😆

 

Всеки сам си преценя и те така. 

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, като напише някой, че му харесва 4Ф-ката с визията от 2004 година, се чудя повреден ли съм нещо. Вече сме почти 2022 година и си мисля, че я държа още само защото съм налял пари в нея, ама не се знае докога. Това тепърва да се купува такава кола - никога!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се закупи 4F 2009/2010 защо не?

2005г са почти абитуриентки и определено не, защото цената им вече е ниска, но поддръжката все още много висока.

 

Като визия особено отпред колата си е супер. Като интериор също. 4G е по-добре, разбира се. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен преди фейса грам не ме грабват, но фейса на 4Ф си е доста добре изглеждаща кола според мен, още повече, ако е и S line. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди фейса със слайн броня отпред си е супер, задникът на седан префейс си е грозноват, в това няма спор. Фейсов седан отзад си е супер 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/22/2021 at 3:51 PM, quаttro said:

 

Не е толкова лош избор мотора. Не е чак такъв масларник като 2.0тфси и няма драми с турбо, дюзи или стружки като 3.0тди.

Да и на мен добре ми звучи като няма турбо едно нещо по малко да се притеснявам

Това което ме притеснява, че е на 320 000 км тука близките ме викат че на тея километри вече е издухана и двигателя ще му предстоят ремонти скоро, някой няма ли  такава на повече да каже от опит?

 

On 12/22/2021 at 4:26 PM, hla_has said:

Провери пак това за 5.9 от 0 до 100, да не останеш разочарован.

Предполагам, че си гледал данни за 3.0 TFSI.

3.2 FSI ще е около 7 сек.

. Да прав си видях 7.1с е все пак смисля, че пак ще ме радва :) Ако все пак не я зема може да видя една друга дето е 3.0 TFSI 2011 и на по-малко км 170 000км, ама е от автокъща и трябва да й правя проверка.

Не знам и вече .. обърках се тотално

Препоръчайте  и други варианти, няква кола голяма сравнително, да е около 7с от 0-100, да е здрава и колкото се може по нова за бюджет макс 16к?

Редактирано от BORISxBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай колата ако ти харесва, тука ако ги слушаш само ония масларник 3.0 TFSI тряя караш всичко друго е заплюто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги за съветите ще видя на място как са нещата :) Честита Коледа! Да сте живи, здрави и благословени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай колата ако ти харесва, тука ако ги слушаш само ония масларник 3.0 TFSI тряя караш всичко друго е заплюто.
[emoji106][emoji106][emoji106]

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...