Jump to content

Спирачки от 2.0Т джанти


К.Rusev

Recommended Posts

Здравейте,колеги изкривиха ми се пак дисковете и вече ми писна да ги сменям и мисля да мина на малко по-големи и по-дебели от б7 2.0т 320мм сегашните са ми 312мм дали ще влизат 16ките понеже взех нови гуми и не ми се сменят джантите ЕТ40 7.0J 16ки са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш, че 2.0Т не криви дискове се лъжеш...Пробвай с хубави дискове на Ате примерно и нови водачи задължително с маншоните им ;)

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и т`ва не е решение, веднъж кривнали, оправия няма, нарушена им е структурата и стъргането не опрая тоз малък проблемец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накладки само Ате дискове Трв сложих по препоръка на майстора после Текстар сега Ате и те 9 хиляди изкараха най-много и пак са криви…

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак казвам водачи и аз го ядох... Докато не ги смених с нови не се оправи положението.

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, NIKO написа:

и т`ва не е решение, веднъж кривнали, оправия няма

При мен на купето се получи.Нови Текстар с накладки кривнаха леко за около 1000 км.Свалих ги и на струга с дорник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея 320 мм едва ги достига струга в единия край или поне този струг, на който носих моите... Може ми трябва нещо да се преправи за да ги достига знам ли...

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Така колеги боднах си едни апарати от 2.0т смених им водачите както казахте за всеки случай,нови дискове(Ате нямаха сложих Цимерман)накладки Ате с джанти 16 ет40 влизат на косъм откъм спиците незнам дали спира повече още не съм минал 200км,но се надявам с по-дебелите дискове да няма проблем с кривенето ето и Снимка .Трябва ли да се прекодира нещо в Абс-а или няма проблем?

Редактирано от К.Rusev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да прекодираш нищо!
Ще спира една идея по добре, ако си взел и апаратите от същата кола. 

Иначе аз залагам н оригинални дискове и накладки, за да ми е мирна главата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/18/2022 at 7:21 PM, К.Rusev said:

Така колеги боднах си едни апарати от 2.0т смених им водачите както казахте за всеки случай,нови дискове(Ате нямаха сложих Цимерман)накладки Ате с джанти 16 ет40 влизат на косъм откъм спиците незнам дали спира повече още не съм минал 200км,но се надявам с по-дебелите дискове да няма проблем с кривенето ето и Снимка .Трябва ли да се прекодира нещо в Абс-а или няма проблем?

Сега едни 17" и ще се получат по-добре нещата :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...