Jump to content

Мнение за конкретно Audi A4 B8.5 2.0 TFSI


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Може ли дадете мнение за следната обява - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11639409560866647

Гледах колата на живо преди няколко дни и всичко изглеждаше ок, но след като проверих по рамата в гугъл, намерих снимки от търгове, на които се вижда че колата е имала удар в предната част, докато е била още в Канада. Това са снимките от търга:

 

17215312-8e96-4b8b-ab5b-a46a1f23dbe6.JPG

ffc067a1-4827-40f5-a896-201848662e7e.JPG

 

Видях също, че има навъртяни около 20к км след удара, поне 13-14к от които би трябвало да са в България.

Ако тръгна да я купувам със сигурност първо бих я проверил в сервиз, но се чудя дали след такъв удар има вероятност за бъдещи проблеми, дори и в момента всичко да е ок?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се имат в предвид следните факти:

Колите от Сащ и Канада масово (над 90%) са претърпели ПТП.

Колите са добре оборудвани и са обслужвани редовно - читави са.

Може да си провериш, какво е било състоянието на колата преди да пристигн (както си направил вече).

Може да си провериш щателно извършения ремонт дали е ОК.

При колите втора употреба ВИНАГИ има вероятност за бъдещи проблеми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Vasil_ Караш колата в сервиз преглеждат я и решаваш.

Това да чакаш експертни мнения по две снимки е меко казано наивно ;)

 

И да напълно нормално е, че колата е имала удар щом е внос от Канада/САЩ иначе няма как да докарат цена за нашия пазар.

 

От друга страна получаваш типтроник вместо С-троник и пакет от екстри за разлика от колите за европейския пазар.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удара изглежда козметичен на пръв поглед, даже печелиш фарове без амбър светлини, което за мен поне си е голям + много ме дразнят :hilezh:.

Доста парички са си обаче за B8, при това и все пак удряно, неслучайно в Германия Unfallfrei (без удари и т.н.) колите са на по-високи цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, Vasil_ написа:

...

Видях също, че има навъртяни около 20к км след удара, поне 13-14к от които би трябвало да са в България.

...

 

Сигурен ли си че това е същата кола? Защото ако е, значи е карал повечето на задна завалията! 😆😆😆

 

Сега е на 70 хил., а на търга е била на 82 хил. км: цък!

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, fifipaldi said:

Удара изглежда козметичен на пръв поглед, даже печелиш фарове без амбър светлини, което за мен поне си е голям + много ме дразнят :hilezh:.

Доста парички са си обаче за B8, при това и все пак удряно, неслучайно в Германия Unfallfrei (без удари и т.н.) колите са на по-високи цени.

И на мен ми изглежда козментичен, сякаш е влезнала под нещо високо и се е сгънал капака, но се чудя дали пък не е челен удар, което да е оставило трайни щети. Може би ако я карам в сервиз трябва да кажа и реглаж на предницата да направят. Доста са парите наистина, но пък другите за под 30к масово са с дървените седалки и без s-line или пък са комбита 😕

 

54 minutes ago, CVT said:

 

Сигурен ли си че това е същата кола? Защото ако е, значи е карал повечето на задна завалията! 😆😆😆

 

Сега е на 70 хил., а на търга е била на 82 хил. км: цък!

 

51к пише на таблото на снимката, тези са се объркали 😁 Но пък пише 2018, а карфакса ми го изкара 2019 удара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...