Jump to content

Смазване на панорама


TonkiZ

Recommended Posts

Здравейте, искам съвети за това как мога и къкъв спрей мога да си купя за да смажа механичната ( движещата се част) от панорамния люк, защото не искам да повтарям процедурата от 600 лв. Благодаря ви ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се интересувам, че моята стърже като се движи. Каква е процедурата от 600лв ? [emoji52]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, има сигурно 100 вида спрейове за смазване, но най добре оригиналните смазки. Иначе който не му се занимава като мене - в S CAR при Емо услугата струва 120 лв, чиста работа, професионално изпълнение.

Редактирано от mhi406vt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, TonkiZ said:

Здравейте, искам съвети за това как мога и къкъв спрей мога да си купя за да смажа механичната ( движещата се част) от панорамния люк, защото не искам да повтарям процедурата от 600 лв. Благодаря ви ! :)

А какво се е случило с твоята кола / панорама ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@KrisKosev  много зависи от ситуацията . При мене течеше не от дренажите ами самата касета метал / пластмаса . Презалепи се наново + превантивна мярка да се сменят дренажите тъй като оригиналните са със снадка към една пластмаса която след времето се разлепя  и там също протича   и се смени с цял маркуч . 

@vle4ugoto  Случи се това което споменах на колегата горе , а сега като цяло нищо и няма просто е зима и би трябвало да се поддържа тази панорама . Мисля си че при отваряне или на мен може би ми се струва има леко забавяне на цялото действие отколкото преди . Затова питам дали някой има на представа какво се ползва за раздвижване така да го кажа . :)

Редактирано от TonkiZ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Колеги, а има ли вариант да се отвори нагоре панорамата повече? По обяви за продажба съм виждал доста по нагоре отворени от моята. Назад си се отваря нормално. Първа снимка колкото е при мен, втората е колкото ми се иска да е..

FB_IMG_1652024229266.jpg

FB_IMG_1652024236177.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...