Jump to content

A6, 4F, 2006 - проблем с Keyless отключване


emoph

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

от както съм взел колата имам един дребен, но доста досаден проблем. Ще съм благодарен ако споделите опит или поне майстор при който мога да отида за това. 

 

И двата ключа ловят от много близо и след смени на батерията. Това прави Keyless системата за отключване почти неизползваема, защото трябва да извадя ключа от джоба си и да го държа близо до дръжката на вратата, за да отвори или заключи. С бутоните историята е същата. В задната част на колата хваща от по-далече, но точно в шофьорската е най-зле.

 

Не знам какъв е принципът, но възможно ли е да има някакви антени? Да са в бравите и в шофьорската да имам проблем с нея?

 

Не мисля, че ако отида при случаен жичкаджия ще реши проблема. Та дори не знам към какъв майстор да се обърна. 

 

Ако имате опит или знаете как принципа на работа ще съм благодарен да споделите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля има антена във всяка врата, вероятно и в багажника. Самият модул е като свалиш жабката максимално горе над can gateway. 

Има ли някакви грешки колата? Чел ли си я?

101454t9OJd8Idz9fVp.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси! Информацията е полезна. Моята диагностика явно не чете Кейлеса, защото не дава грешки в колата. Ще я закача на компютър с Ваг и ще видя там какво ще покаже. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всяка врата има антена + една при скоростни лост. Само да ви кажа, че ако ключа е в един джоб заедно с телефона, кийлеса не работи добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...