Jump to content

Проблем с паленето сутрин в студа


hristo666

Recommended Posts

Здравейте имам проблем при палене сутрин , колата пали от втори или трети път и тресе цялата при по-студено време.Свещите и акумолатора са нови  , а  бобините не съм ги сменял сигурно около седем години .Има ли вероятност да е от тези бобини , дайте някакви идеи и марка и дали аз ще мога да си ги сменя сам или е по - добре с диагностика първо ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди а3 2001 година 1.8т + чип .Мислех , че е от акумолатора ,но и с новия пак е така.

Редактирано от hristo666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После оправя ли се като загрее? На мен ми се получаваше от дюзите това. Почистих ги и се оправи за около година и пак започна постепенно. Това главно като е студено де. 

Иначе дюзите си ги свалих и с една спринцовка и спрей ги почистих. Има клипчета в youtube.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диагностиката показа, че не е от бобините , от маркучите на турбото за вакуама ще има сцепен и една от двете ламбди сонди и пише че при палене подава повечко гориво , след няколко дена един приятел ще я види .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изчистване на грешката проблема се оправи , но един път след каране десет километра и след час палене паднаха оборотите пак и миришеше много на бензин .Мисля да я закарам на друг сервиз ,че не ми се чака на този другия .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...