Jump to content

Разлика A4 B6


mburzakov94

Recommended Posts

Ми моят avant s-line е с някакви пластмасови/гумени лайсни отдолу, с каквито са доста B6-ци. Които за съжаление с времето и заради ръжда хлътват навън, което е бая грозно. Вече на B7ците май са ги изкусорили по-добре и на никоя досега не съм забелязал този дефект.

 

Воланът при s-line e трилъчев, скоростния лост също е малко по-различен. MFA е цветен, а при останалите съм забелязал че често не е. Вече екстри като подгреви не са задължителни, зависи как са поръчани. Обдуване на седалките също, което при мен незнайно защо не работи. Бее хубави екстри идват с s-line, но едно нещо не харесвам аз - по-ниското и твърдо (спортно) окачване. Седалките също - при s-line са с по-различен дизайн, било то кожа/алкантара или и двете. Което май е най якия вариант - алкантара по средата и кожа от страни. За съжаление нещо трудно се намират запазени салони напоследък, било то от коли на части или не. Има и други неща явно,  тези които са по-навътре с марката , може да ги знаят.

Редактирано от user12321
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
На 6.02.2022 г. at 0:43, mburzakov94 написа:

А каква е разликата в тях, някой някой са с никелови лайсни други с черни , лайсните по вратите долу, интериор ,волан ?

 

всичко което изброи е въпрос на това, как първия собственик си е поръчал колата-пълен S-line, пакет или само елементи от  S-line?!!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...