Jump to content

Програма за диагностика


Manshon

Recommended Posts

Здравейте,

 

Карам а3 1996 1.9 тди 90к.с. и искам да си направя диагностика да видя ей така дали ще излезнат грешки. Само че не знам коя програма да ползвам на лаптопа... Може ли да ме дадете съвет? Знам за една Ваг Ком, тя безплатна ли е?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен глас за Склад66. Два кабела имам от там - един с VCDS Lite, който колегата по-горе спомена и един с iHDS за Хонда. Липсата на гаранция и поддръжка го смятам за голям минус, при покупка от базар/олх.

Както вече ти се каза, вземи евтиният кабел, откъдето и да решиш да купиш. Инвестицията ще ти се отплати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабелите са едни и същи. Единствената разлика е двойната цена. Да плащаш още 20 лева за гаранция на нещо което струва 19 лева е пълен абсурд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушончо е прав в случая, още повече че едва ли нещо по един кабел може да се развали, та да му се ползва гаранцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, на мен ми се наложи. Изпържих харда на машината, на която VCDS-а беше от години, инсталирах отново, беше ограничена програмата. Наложи се активация, за да ползвам определени възможности, свързани с таймингите на ГНП-то доколкото помня. Свързах се и до 10 минути имах активирана програма. Кабела и без това е грозно евтин, предпочитам така да стават нещата, отколкото да търся във всевъзможни сайтове и да моля за активации по форумите. От тази гледна точка го препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...