Jump to content

Преминаване на рефлекторни халогени фарове към би ксенон за A3 8p


pepinokc

Recommended Posts

Здравейте колеги, извинявам се предварително, ако темата я има вече, но ми трябва съвет за преминаването от обикновенни халогени фарове, към би ксенон за A3 8p. 

Аз фарове с оригинален би ксенон съм купил, но не знам дали трябва да се кодира с VSDC и ако да да споделите на кой канал трябва да се кодира?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен кодирането ще трябва да смениш и буксите на фаровете и да опънеш един допълнителен кабел. За съжаление не мога да ти кажа в детайли кое как се прави. Колегата @bsdnikolov е подробно запознат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не е лошо да ги рециклираш тея фарове. Аз минах по същия път, като теб и сега се родих. Светят много по добре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително, тия дни ще ги изпращам че няма време, но се чудих дали трябва да се прави нещо по инсталацията!

Иначе мойте не светят чак толкова зле, просто ми се иска да и сложа ксенон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както ти отговори колегата трябва да си смениш буксите. По 3лв. са оригинални от официалния дилър един допълнителен кабел опъваш и кодиране. Но си е играчка. За това и аз препоръчвам @bsdnikolov

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте група аз съм нов и имам проблем с преминаване от фалогенни фарове към XENON-ови заводски буксите пасват но като ги включа и запаля започват да мигат, ако ги включа и след 20 секунди загреат паля и всичко е ок. до като не превключа дългите и пак същия филм ... ако някой знае къде да прочета малко какво трябва да се направи точно допълнително ще съм благодарен да прати линк към точния форум благодаря предарително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвах с някаква измислена диагностика на един приятел но все си е така .. с лънч става ли ?. и трябва ли да се пускат допълнителни кабели плюс минус или някакви комуникации или просто кодиране и всичко трябва да работи . някъде четох за плюс от акумолатора и някаква комуникация до bcm модула .. ще съм благодарен за помоща :–)

Редактирано от dim_san@mail.bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...