Jump to content

Audi S3 2008


Recommended Posts

Здравейте,

Днес гледах автомобила. Според мен няма драми като техническо състояние - мотор, скорости, окачване. Малки външни забележки - нищо сериозно. Не съм специалист, от общи познания говоря. Интересува ме модификацията - не намирам данни за такъв двигател 310 к.с. Според продавача всичко е заводско. Моля, запознатите да кажат. Благодаря предварително.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11610039472501565&slink=nbwfcw

Редактирано от vladod
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карана от баба само събота и неделя до магазина. Качваш се и караш.

- Колата може да се проверява само в официален сервиз, но той не я обслужва в такъв

- Всички коли са на реални километри, доказано

- Всичко от колата е stock както се вижда от снимката на двигателя

- Не намирам такъв двигател

- Преебали са го в цената на гумите, но пък за сметка на това са нови - само на една, две години

 

Лично мнение - колата се гледа на място, сервиз и не се вярва на радиацията с която те облъчват джамбазите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

265 e стокова , не се вижда да е регистрирана и карана в БГ- не видях нито 1 стикер на стъклото .На снимките изглежда запазена , ама на място трябва да се гледа ,  за 225 40 18 поне на този размер ми приличат , няма такава цена за гуми за тоя размер  / аз за мишелин 255 35 19  дадох по 380/гума -1520 без инсталация /. Akо е 310 e stage 1+ на някой тунер компания , и ако не се знае на кого е с документ бягай далече . Има и други на същата цена че и по евтини :) Провери я в Ауди само вин номера да видиш какво ще ти кажат и така решавай . А3 3.2 е с 250 коня и 5 врати :) въпрос на личен избор , какво точно ще очакваш от колата . За скоростите / скоро може да е за съединител / . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя я гледахме и карахме. Не забелязах неизправности по двигател, скорости и трансмисия. Пише, че е направено пълно обслужване с 2 години гаранция!!!

Днес се оказа се, че е 265 к.с. по талон. Въпроса беше за стокови 310 к.с. - явно всеки пише, каквото му падне. Задължително проверка в Ауди, ако се стигне до сделка. Там ще се разбере дали е пипана допълнително. Държа да е в заводски вид, без "тунинг".

Съединителят двумасов ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, с двумасов маховик е фабрично. Иначе с проверка в Ауди едва ли ще се установи дали е пипан нещо двигателя/софтуера. Продавача каза ли защо е писал 310 коня?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сме го питали. Всъщност, синът ми се занимава главно с продавача. Все пак колата е за него. В Ауди би трябвало да хванат софтуера, ако е пипан. Поне така мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствено,което мога да добавя е,че тази конкретна кола се продава поне от 2 години(това не значи задължително да не става),то и по описанието може да се разбере,като човек прочете внимателно.Лично аз тези пари за двуврата S3 не бих дал,защото после няма продаване това нещо.Успех 

Редактирано от Limontozo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vladod Ако е ремапната кадърни нищо няма да хванат ;)

 

 А това да се ходи в официален сервиз за 15 годишни кошове ... без значение S RS и т.н. е малко безпретметно ама все сам си преценя как да си дава/хвърля парите.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си. От самото начало не ми хареса описанието, но… 

Последно, ще помоля колегата с VIN-а да се включи. Ще му пиша на лично. 
След което ще дам инфо за колата.

VIN: WAUZZZ8P58A048311

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S3 8PA,демек Sportback с пет врати е при фейслифта и е на други цени.Мотора е 2.0 TFSI 195 kw./265 к.с. сток,от моторна серия VW EA113.Като цяло е здрав.Но с напредването на годините,може да се обърне внимание на някои неща.Това са обтегача и веригата на разпределителните валове,бобините,помпата за високо налягане на горивото,маслената помпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P_PETKOV - Съгласен съм с тебе. Не си струва. Ако ти хареса като цяло - взимаш.

tonko2.0T - Прав си. Това важи за всички коли. Лошото е, че този тип коли се амортизират по-бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, vladod said:

 Лошото е, че този тип коли се амортизират по-бързо.

Купуват се  , за да се раздава яко гас :) 15г и още с актуални параметри , но и опит иска тази кола . Съвсем по различен начин се държи при ускорение в завои и т.н. аз на няколко пъти съм изтръпвал с моята в началото и то от собствената си глупост :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, manoleo написа:

 Иначе с проверка в Ауди едва ли ще се установи дали е пипан нещо двигателя/софтуера.

Точно тия не биха се навили колата да ходи в Audi. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карана от баба само събота и неделя до магазина. Качваш се и караш.
- Колата може да се проверява само в официален сервиз, но той не я обслужва в такъв
- Всички коли са на реални километри, доказано
- Всичко от колата е stock както се вижда от снимката на двигателя
- Не намирам такъв двигател
- Преебали са го в цената на гумите, но пък за сметка на това са нови - само на една, две години
 
Лично мнение - колата се гледа на място, сервиз и не се вярва на радиацията с която те облъчват джамбазите
[emoji106]

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказахме се от колата. Имам историята и оборудването - ако някой иска, ще му ги пратя. 

Ще търсим друг автомобил. Благодаря на всички, които се отзоваха по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да и аз му звънях и го питах дали е фабрично 310к.с. , защото се пишат глупости от продавачите.Та същия де я оправи че има ABT от завода, защото и аз търсех някакви едишъни 310 ама са 265 хаха.Сега и свали с 1000лв.Та това ми дойде в повече и я зачеркнах от моя списък.Добре че не съм се разкарвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...