Jump to content

Моля за мнения по конкретна обява за S4 B8 2011


Recommended Posts

Здравейте,

 

Моля за мнения за автомобила от обявата:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11624981550123358

Доста посещения, доста време се е задържала... моля за мнения за модела от горната обява (как ви се струва на пръв поглед и по снимки и описание?)... може и като цяло за S4 B8 мисля, че се води.

Има и много други обяви- комби, с автоматични скоростни кутии, Keyless, Drive select, спортен диференциал ако не се лъжа, музика B&O, но мен ме привлича като цяло двигателя, седана и ръчната скоростна кутия. Екстрите са добре дошли, но не са най- определящото.

 

Благодаря.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

За удара- забеляза нещо ли, или ти се вижда ниска цената? 

Благодаря много за съвета.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, даже изглежда доста прилично, луфтовете са доста ок на пръв поглед.

Автокъщата до колкото съм виждал работи главно с коли от Америка, според мен е от Канада и е доста вероятно да е имала удар.

Гледам, че е регистрирана иначе, има някакъв шанс и да си е Европейска и да не е била удряна и т.н., вземи VIN-а и разпитай, може да го постнеш и тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@fifipaldi

И аз забелязах, че автокъщата предлага и американски коли- Шевролет, Додж, Кадилак. Дори другото ауди S4 4.2 е с регистрационна табела Орегон.

 

@Gangbango

Цената е една от най-ниските, да. Има много преглеждания... със сигурност по-опитни и разбиращи от мен са били и на оглед, а пък никой да не са проявили по-голям интерес, за да я купи.. :eusa_think:

 

Благодаря Ви за мненията.

Редактирано от Razio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S4 B8/B8.5 седан,с ръчна кутия са малко бройки по обявите.Дори в чужбина.

Погледни и тази фейсовата-Audi S4 3.0 ръчка, 2014г., ID:1163818 - Обява Продава Автомобил

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@tonko2.0T

Благодаря.

Разгледал съм ги. Тази също- супер е :), но зсега съм я изключил заради по-високата й цена и заради вечната дилема- по-малко пари за покупка и да налея допълнително за първоначално обслужване и ремонт, за да съм що годе по-спокоен. Или да дам повече за покупка на по-нова. :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@RazioТърси си кола със спортен диф. Иначе ако имаш притеснения относно с-троника търсиш А6ца от Америка щото са със 8 степенен ZF и те така. 

 

Фейса си заслужава ако е с CREC мотор (3.0TFSI Gen. 2). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sweep,

така е, прав си 

@P_PETKOV ех този спортен диф... ако я има някъде такава да я намеря :)

Благодаря за съвета за с-троника и фейсовият мотор.

Редактирано от Razio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е европейска ама виж обозначението за горивото какво - Е -F или 0-1/2-1/1 , защото за северна америка и канада в стоповете отстрани има една малка допълнителна светлина и във фара е оранжев светлоотразител . Аз имам същата година ама е автомат около 150к км , засега нищо сериозно не съм правил освен стандартната подръжка и малко гарнитури от течове на масло . Смених филтъра под чарджъра защото мислех че е прецакан и "гори" масло , а се оказа уплътнението на масления филтър - течеше яко и всичко назад беше олято в масло . От както смених това уплътнение маслото не е мръднало вече над 1500км . По окачването съм сменил всички тампони отпред и нощо друго . Тавана ми леко се е отлепил на задния десен край където е вдлъбнатината за главата , ама не е голяма драма . Извънграда при нормално каране Варна-София 9/100 в града минимум 14.5/100 и от там нагоре :) ако я купиш и докато и се накефиш да раздаваш газ по светофарите 18-20 ;) 

Редактирано от vle4ugoto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Razio said:

ех този спортен диф... ако я има някъде такава да я намеря :)

Може да измислим нещо :D ама ще трябва да развържеш кесията :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръчката не е вечна отделно ако решиш да засилваш мотора тоя съединител едва ли ще издаяни много ... като цяло е въпрос на късмет.

Ся отделен въпрос е, че и съединиля за ръчката не е без пари ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих предпочел S-tronic-a. Едно, че го има човека, който я прави. Само с оригинални части. И друго, че дори да му спре тока в гаража, на тъмно  пак ще я направи. Нищо не се реже, заварява,балансира и там каквото още им бА'ят в Варна. Заделят се 3.5К лв.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останах с впечатление,че автора търси кола с ръчна кутия,седан.Фейса си заслужава винаги,освен ако не я купуваш нова.3.0TFSI CREC мотора го няма при S4,а при A6 C7 фейс.Ако добавим и ZF кутия,цените са други.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Razio написа:

Благодаря на всички за коментарите.

Темата е за затваряне. 

То 

хубаво ще я затваряме, ама какво стана?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още нищо.... започнах да се оглеждам и в А6  и сега съвсем съм раздвоен.

S4 нещо ми теснее... не знам... Искам да седна в А6... дано ми помогне да избера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма как , тесничко си е не е 6-ца  , на мен ми е ОК отпред , за децата от зад също има достатъчно място , комфортно ми е и на дълъг път. Дерзай :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, Razio написа:

още нищо....

Ако е S4 - задължително Ей тия неща , иначе няма смисъл.

да се усеща къде се качваш и седиш.

мое мнение

 

AUDI DRIVE SELECT - различни режими на скорости, мотор и волан
SPORT DIFFERENTIAL - бруталната работа за даване на газ - мята до 85% повера на задният мост и до 100% от въртящият момент при нужда на на някое от задните колела.
CARBON PACK
Спортният салон
Допълнително охлаждане в шофьорският под калник за кутията.

 

Относно А6

и аз имах, но децата пораснаха и в S4 ни е отлично

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...