Jump to content

Препоръчайте ми изпитани дискове, които не се кривят ?


ianiovski

Recommended Posts

Искам да изключа ABS да не работи изобщо за да видя без него как са нещата ,на схемата която я имам трябва да изключа  7,16 и 41 предпазител . Изключих ги ,обаче ABS лампата не ми свети . Да не би да трябва и нещо друго да се изключи ? 

 

arx1664385275e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих това мнение на колега от форума

 

Цитат

Над акумулатора имаш 3 предпазителя по 30 ампера. Първия е за перките, а втория ти е за абс. Вадиш го и няма да имаш нито абс, нито EDB/EDL.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалих бушона и нещата се подобриха ,пак го има леко наемане ,но колата спира по-добре  и като цяло нещата са по-добре . Проблема е че като свалих бушона освен ,че светна лампата за ABS започна да премига и удивителният знак . Въпроса ми е какво може да се е случило на ABS за да прави тези мизерии , все едно не спира равномерно и с по-малко сила при положение ,че всичко е сменено по спирачната система на въпросното колело ? Другият ми въпрос е може ли тaзи лампа с  удивителен да я изключа през диагностиката  за да не премигва до като отстраня проблема с ABS ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Само да вметна,при мен си свети лампата на ABS,предполагам е някой от 4те датчика.Така,че не залагай на това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Вече нямам обяснение какво се случва с колата , купих за отзад рециклирани супорти , сложих нови дискове и накладки и след 1000 км  колата изкриви пак и двата задни дискова . Другото ,което ми прави впечатление е че дисковете не седят лъскави както са на всички коли ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рециклирай си апаратите…
Смени маркучетата и обезвъздушиииии.
Как само съпорт рециклирашшшш?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...